Darujte 3 školákům obědy a družinu

Brno / Zbierku organizuje Lukáš Polák zc.manzes@3321kalopsakul

{}
0 %

Darujte 3 školákům obědy a družinu

Vybraných 2 112 Kč z 35 000 Kč
Zostáva -188 dní
6 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 16. november 2023

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Jmenuji se Lukáš a jsem tatínek 6 dětí, které vychováváme s mou přítelkyní. Snažím se, jak mohu, abych rodinu zabezpečil, ale někdy je to velmi náročné, především když přijde nějaká neočekávaná událost, jako nyní – kdy nám tragicky odešli 2 rodinní příslušníci a museli jsme uhradit 2 pohřby, což pro nás byla extrémní finanční zátěž.

I když já sám pracuji na plný úvazek v gastronomií, tento začátek školního roku je pro nás velmi obtížný.

Vše táhneme jen tak tak z jednoho platu. Partnerka nemůže chodit do práce, protože se doma stará o 3 děti ve věku od 9 měsíců až po 4 roky.

Jak sbírka pomůže?

Výtěžek sbírky půjde na obědy a úhradu školní družiny, pro naše děti, které jsou školou povinné.

Absolutně totiž netuším, z čeho jiného bychom to uhradili. Nejmladší školou povinný syn je 5letý a je v nultém ročníku. Druhý je 7letý chlapeček, kvůli problému s ledvinami musel opakovat první třídu a třetí je 8letá holčička, která teď nastupuje do 3. třídy.

Děti musí chodit do družiny, jelikož mívám dlouhé směny a tudíž potřebuji, aby odpoledne zůstávaly ve škole déle. Kdyby se vybralo více finančních prostředků, tak je použijeme na mimoškolní kroužky, o kterých nyní bohužel ani nepřemýšlíme.

Prosím, pomozte mi, aby díky finančnímu daru nedošlo k vyloučení mých dětí z kolektivu. Přál bych si, aby měly stejné možnosti jako ostatní děti.

Děkuji vám.


Máte ve svém okolí podobný případ pomoci? Založte sbírku a pomozte tam, kde je třeba.

Zbierku dosiaľ podporili 1 darcov

2 112 Kč — Anonymný darca pred 6 mesiacmi