Brazilská fila Meggie - pomozte jí po autonehodě znovu běhat

Brazilská fila Meggie - pomozte jí po autonehodě znovu běhat
Vybraných 150 007 Kč z 110 000 Kč
Zostáva 4 dní
136 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 12. máj 2025
Meggie, dvouletá fenka brazilské fily, si 7. listopadu 2024 prošla peklem. Při autonehodě si vážně poranila obě přední packy, které byly zlomené na několika místech. Okamžitě ji převezli na Veterinární kliniku Piketa v Jindřichově Hradci, kde podstoupila dvě náročné operace. Do obou pacek jí byly zavedeny železné fixace a kostní štěpy, které jí dávají šanci na uzdravení.
I když se její stav zlepšuje, náklady na léčbu již nyní dosahují částky 110 592 Kč, což je pro mě, jako samoživitelku částka, kterou si nad rámec běžných rodinných výdajů prostě nemohu dovolit.
Proto vás moc prosím o pomoc. Každý příspěvek, i ten nejmenší, nám pomůže pokrýt náklady na její léčbu a dává jí šanci se plně uzdravit a vrátit se zpět k běhání a radosti ze života.
Děkuji všem za štědrost a ochotu pomoci. Vaše pomoc pro nás znamená víc, než si dokážete představit. Veškeré příspěvky ze sbírky budou zaslány přímo na účet Veterinární kliniky Piketa a využity na úhradu nákladů spojených s léčbou Meggie.
Zbierku dosiaľ podporili 264 darcov
200 Kč — Jana pred mesiacom
100 Kč — Anonymný darca pred mesiacom
300 Kč — Anonymný darca pred mesiacom
„Ať je zase líp“
252 Kč — Martina pred mesiacom
777 Kč — Anonymný darca pred mesiacom
„Snad i touto malou částkou pomohu.
“
150 Kč — Anonymný darca pred mesiacom
777 Kč — Radomír Zezulka pred mesiacom
252 Kč — Anonymný darca pred mesiacom
500 Kč — Anonymný darca pred mesiacom
„Přejeme už jen vše dobré“
1 000 Kč — Včelky pred mesiacom