Bezpečí pro ženy a děti našich kamarádů z Ukrajiny

Frýdek Místek / Zbierku organizuje VOJKOVSKÝ - STAVBY s.r.o. zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Bezpečí pro ženy a děti našich kamarádů z Ukrajiny

Vybraných 63 576 Kč z 420 000 Kč
Zostáva -195 dní
15 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 27. máj 2022

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Vzhledem k vážné situaci na Ukrajině aktuálně pomáháme našim kamarádům, spolupracovníkům. Jejich rodiny jsou na Ukrajině a potřebují získat zázemí, kde by mohli být v bezpečí a spolu. Nyní nejsme schopni přesně říct, pro kolik rodin z Ukrajiny bude tato sbírka určena. Máme zatím potvrzené 3-4 rodiny, které hodláme dlouhodobě ubytovat ve starším rodinném domě, který máme plně k dispozici. 

Tito ukrajinští občané s námi dlouhodobě spolupracují, jsou velmi slušní, pracovití a zodpovědní. Chtějí mít své rodiny u sebe a žít bez strachu o životy svých žen a dětí.

Peníze ze sbírky využijeme na nákup materiálu a náklady na vodovodní instalaci. Ostatní stavební práce budou zaměstnanci provádět na náklady naší firmy. Je potřeba dostat dům rychle do stavu, aby se v něm dalo žít.

Čas teď hraje zásadní roli. Do rekonstrukce domu jsme se již pustili svými vlastními prostředky, ale chybí nám prostředky na to, abychom základní rekonstrukci zvládli v rychlém čase.

Tato sbírka bude sloužit na nákup systému vytápění, podlah, materiálu pro rekonstrukci koupelny, kuchyně, výmalbu a pořídíme světla a základní vybavení pokojů, které již zčásti máme k dispozici.

Naše organizace VOJKOVSKÝ - STAVBY s.r.o. bude sbírku propagovat mezi své zaměstnance, aby dle svých možností mohli přispět rodinám svých kamarádů.

Vážíme si všech lidí, kteří jsou v této době ochotní zaslat jakoukoli částku. 

Zbierku dosiaľ podporili 52 darcov

252 Kč — Anonymní dárce pred rokom

„❤️“
777 Kč — Gabi pred rokom

1 500 Kč — Michal + Lenka + Eliška pred rokom

2 000 Kč — Anonymný darca pred rokom

252 Kč — Anonymný darca pred rokom

777 Kč — Anonymný darca pred rokom

1 000 Kč — Enoch Liboska pred rokom

„Díky za to co děláte a jestli možno, uvěďte na vašich stránkách, kde ten dům stojí. Já a možná i někdo jiný by se rád podíval, jak to probíhá...“
500 Kč — Ivo Válek pred rokom

1 000 Kč — Ivo Janeta pred rokom

1 200 Kč — Lukáš Gyudinec pred rokom