Bezbariérová koupelna pro Pavla

Bezbariérová koupelna pro Pavla
Vybraných 36 000 Kč z 36 000 Kč
Zostáva -1489 dní
100 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 21. marec 2021
Pavel (53) se již dvacet let pere s roztroušenou sklerózou. Před deseti lety se jeho zdravotní stav začal zhoršovat, musel přestat pracovat a musel jít do invalidního důchodu 3. stupně. V současné době je odkázaný na invalidní vozík. Má ochrnutou celou pravou stranu těla. Bez pomoci se tak sám nedostane ani z polohovací postele do invalidního vozíku.
S vaší pomocí bych rád zrekonstruoval koupelnu. Stávající je pro mě malá a nevhodná. Má úzká futra, do kterých se s vozíkem nedostanu, a v koupelně je klasická hluboká vana. Hygiena v koupelně je pro mě bohužel nemožná.
Potřebuji přestavbu koupelny na bezbariérovou. Rekonstrukce bude zahrnovat rozšíření a výměnu odpadů. Vanu nahradí sprchový kout, vybuduje se tu WC a za zbývající finance si pořídím potřebné pomůcky.
Celková cena na opravu koupelny dle předběžného rozpočtu je cca 160 tisíc korun.
Část potřebných peněz mám schválenou od Úřadu práce. Jedná se o částku 81 000 Kč. Část jsem získal od nadačních společností Nadace JUST (15 000 Kč), Nadace Agrofert (25 000 Kč). Do cílové částky na zahájení přestavby mi schází 36 000 Kč.
Touto cestou Vás žádám o pomoc. Všem dárcům děkuji.
Děkuji
08. 03. 2021Dobrý den,
moc děkuji všem, kteří přispěli na mou sbírku.
Právě teď mám potřebné finanční minimum na přestavbu koupelny na bezbriérovou. Pokud se vybere ještě něco navíc, určitě to využiju na další vybavení do koupelny.
Ještě jednou moc děkuji a Všem přeji zdravé a klidné dny.
Zbierku dosiaľ podporili 24 darcov
„Držím pěsti! “
215 Kč — Iveta pred 4 rokmi
1 221 Kč — Anonymný darca pred 4 rokmi
373 Kč — Klára pred 4 rokmi
123 Kč — Anonymný darca pred 4 rokmi
„Prej pozdrav od Máry mrk“
333 Kč — Karolína pred 4 rokmi
300 Kč — Gašparíková pred 4 rokmi
„waduuuuuuuuuuup“
200 Kč — Mára Bílek pred 4 rokmi
214 Kč — Anonymný darca pred 4 rokmi
1 502 Kč — Anonymný darca pred 4 rokmi
373 Kč — Anonymný darca pred 4 rokmi