Auto pro závodníka Davida do nové etapy života

Plzeň / Zbierku organizuje David Kainzmeier moc.liamg@reiemzniakdivad

0 %

Auto pro závodníka Davida do nové etapy života

Vybraných 432 639 Kč z 300 000 Kč
Zostáva -1180 dní
144 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 28. február 2021

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Dobrý den,

rád bych se Vám představil. Jmenuji se David Kainzmeier a je mi 23 let. Od malička jsem věděl, že jsem stvořen pro závodění. Moje první jízda na motorce byla už ve 4 letech. No a srdeční koníček mi zůstal do loňského roku, kdy jsem při tréninku na domácí trati ve Stříbře utrpěl těžké zranění páteře.

Do úrazu jsem byl motokrosový závodník. Účastnil jsem se mezinárodních mistrovství České republiky v motokrosu, kde jsem se umisťoval na bodových pozicích. V roce 2017 jsem se umístil na 2. místě SMS Jižních Čech.

Nyní jsem člověk, který se snaží ukázat odvahu, lásku, pozitivitu, vytrvalost a zároveň, že i vozíčkáři si mohou užívat života na plný plyn.

Nejsem typ člověka, který by prosil o finanční podporu. Vždy jsem si vystačil, ale stávající situace mě k tomuto kroku nutí. Nechci být na někom závislý a být na obtíž. Momentálně je pro mě obtížné se dostávat k lékařům a na běžný nákup (Covid-19 tomu moc nepřidává).

Šance mít speciálně upravené auto je pro mě jako hendikepovaného člověka hodně znamená. Představuje velkou pomoc na cesty k lékařům a na rehabilitace, které mi pomáhají dojet tento životní závod, ale i na nákup a také do práce, abych mohl zabezpečit budoucí rodinu.

Budu moc vděčný za každou finanční pomoc. Cena upraveného auta je 600 tisíc korun. Požádal jsem si o příspěvek na pořízení automobilu, část dofinancuji z vlastních zdrojů. Děkuji za jakoukoli pomoc.

Jsem si vědom toho, že jsem změnil život nejen sobě, ale také své rodině a hlavně přítelkyni. Vše se děje z nějakého důvodu. Vím, že to bude dlouhá cesta a ať to dopadne jakkoli chci žít stále naplno.

Děkujeme! - David a rodina Kainzmeierových #997

Osudný den 12.7. 2020

Nehoda se stala na domácí motokrosové trati ve Stříbře. Při jedné z tréninkových jízd jsem vyjel mimo trať a havaroval. Vylétl jsem z tratě a motorka mi spadla na záda. Následkem toho jsem utrpěl zlomeninu obratlů Th4-Th5.

Po úrazu jsem necítil nohy. Byl jsem letecky přepraven do FN v Plzni. Záhy mě převezli do FN Motol, kde jsem podstoupil druhou náročnou operaci páteře. Po dvou měsících mě převezli do Rehabilitačního ústavu v Kladrubech.

Moje obětavá mami za mnou každý den jezdila nemocnice jako psychická podpora. Však víte nemocenská strava není Bon Appétit. Moje přítelkyně – fitness trenérka mě přijala, jaký jsem. Zůstala se mnou bok po boku od střední školy až dodnes. Je to bojovnice. Má instagramový profil , kde podporuje vozíčkáře a lidi s podobnými problémy. Snaží se poukázat na reálný život s hendikepovaným člověkem.

Poděkování

18. 02. 2021

Ahoj kamarádi. Sbírka i po dosažení maxima stále roste. Nemějte strach, že peníze navíc si nechá někdo cizí. Za vaši štědrost navíc budu financovat i nákladné rehabilitace, které mi pomohou dostat se snad zpět na nohy. Vážím si vaši pomoci nečekal jsem, jak skvělý lidi tady mám.😊 Nebýt vás, bylo by to náročné. Peníze navíc nechci utrácet za blbosti, ale využít ke svému zdraví.

Zbierku dosiaľ podporili 538 darcov

500 Kč — Anonymný darca pred 3 rokmi

2 112 Kč — Anonymný darca pred 3 rokmi

„Drž se kámo! :)“
995 Kč — AW995 pred 3 rokmi

121 Kč — Anonymný darca pred 3 rokmi

„Ahoj Davide, posílám příspěvek za team a držíme Ti palce na tvé cestě. LČ “
2 000 Kč — HULHO MOTOCROSS TEAM pred 3 rokmi

5 000 Kč — Martin Skalák (BUBÁK) MTX RACING TEAM pred 3 rokmi

„Držíme palce!“
1 221 Kč — jednodusemotorsport.cz pred 3 rokmi

319 Kč — Anonymný darca pred 3 rokmi

20 000 Kč — Autoklub České republiky pred 3 rokmi

„Držíme palce!“
500 Kč — Jaroslav Hausknecht pred 3 rokmi

Ďalšie aktuálne zbierky

Miloš je 15 let upoután na vozík. Přídáme mu na nový!
8 %

Miloš je 15 let upoután na vozík. Přídáme mu na nový!

David bojuje s následky úrazu: podpořme ho!
183 %

David bojuje s následky úrazu: podpořme ho!

Valinka po amputacích všech končetin bojuje dál! Podpořme statečnou dívku!
688 %

Valinka po amputacích všech končetin bojuje dál! Podpořme statečnou dívku!