Ať je malý Honzík s tátou co nejdéle

Brno / Zbierku organizuje Hana Halasová zc.akslopovolark@avosalah

{}
0 %

Ať je malý Honzík s tátou co nejdéle

Vybraných 616 673 Kč z 400 000 Kč
Zostáva -718 dní
154 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 27. apríl 2022

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Je to již více jak 2,5 roku, kdy se celé naší rodině zhroutil svět. V té době jsem se radovala z narození prvního vnoučete, jenomže v listopadu 2019 jeho tatínkovi – tedy mému synovi Honzovi ve věku 27 let diagnostikovali Glioblastom IV. stupně. Prognóza tehdy zněla dožití jeden rok.

Syn začal bojovat. Přece nemohl opustit své právě narozené první dítě. Celá rodina se spojila a odmítla se smířit s tou hrozivou skutečností. Hledali jsme všechny možnosti léčby. 

Navštívili jsme řadu specialistů, oslovili světové kliniky, vyhledali léčitele, ale bohužel všude jsme se setkali pouze názorem, že není pomoci, že se máme připravit na nejhorší. Vyzkoušeli jsme řadu preparátů, ale v loňském roce nemoc opět udeřila se vší silou a následovala další operace...

Při jedné jízdě z Brna do Prahy na vyšetření jsme si povídali a on přiznal, že jeho jediným smyslem života je malý Honzík, ale že už asi nemá sílu bojovat. Tehdy jsem se ho zeptala, co by si v životě nejvíc přál a on mi odpověděl: „Vidět, jak malý Honzík jde do tanečních, ale vím, že je to jen sen.“ Tehdy jsem se rozhodla, že udělám vše pro to, aby se mu jeho sen splnil.

Nakonec jsme ale našli naši poslední naději, kterou je pro nás experimentální léčba, kterou již můj syn podstupuje – TTF (neboli metoda Tumor treating fields) – v rámci této léčby má na hlavě umístěny elektrody 24/ 7, které mají zabránit růstu nádoru a přispět k jeho rozpadu. Tato léčba ale není hrazena pojišťovnou. K účinnosti této podstupuje infuzní a laserovou terapii – rovněž nehrazenou pojišťovnou. Jedna série terapie stojí 200 000,- Kč, na ni okamžitě navazuje další terapie ve stejné hodnotě (celkem 400 000,- Kč). Terapie se musejí opakovat každý půlrok. Na první sérii se složila rodina, přátelé a stav syna se výrazně zlepšil.

Na další nutné terapie již však nemáme dostatek prostředků, proto jsme se rozhodli oslovit Vás a požádat o příspěvek na jeho jedinou možnou účinnou léčbu.

Pomozte nám prosím splnit sen syna – doprovodit malého Honzíka zatím ne do tanečních, ale alespoň do první třídy.

Tento sen je naším heslem, které syna opět motivuje bojovat. 

Jménem celé rodiny všem moc děkujeme.

Poděkování a využití sbírky

21. 04. 2022

Chtěli bychom moc všem poděkovat za podporu a  za Vaše příspěvky. Ze slov podpory jsme tak dojati, že  když je s Honzou pročítáme, tak máme slzy v očích.  Již vybrané prostředky zaplatí sérii terapie, která bude probíhat  ještě nyní v měsíci dubnu. Peníze, které stanovenou výši překročí použijeme na opakovanou terapii rovněž v ceně 400 tis. Kč, která je plánovaná  na podzim letošního roku. Nepředpokládali jsme, že se nám podaří vybrat peníze  na aktuální terapii a ještě část prostředků na opakovanou terapii. Jsme za to neskonale vděčni a to tak, že to ani nedokážeme vyjádřit. Ještě jednou moc děkujeme

Zbierku dosiaľ podporili 1218 darcov

„Vyjde i ta cesta do tanečních, uvidíte! “
777 Kč — Kateřina Hloušková pred 2 rokmi

„Honzíku, drž se, myslíme na tebe 😉🍀❤️ Ať je každý den něčím hezký 😉“
3 000 Kč — Luňa a Jeňa Pečinkovi pred 2 rokmi

„Drž se“
2 100 Kč — Martin Havel pred 2 rokmi

100 Kč — Jana Doležalová pred 2 rokmi

500 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

200 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

1 221 Kč — Michaela Kopecká pred 2 rokmi

500 Kč — Kony pred 2 rokmi

50 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

„Drzim palce.“
100 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi