Aby mohl Páťa žít naplno

Aby mohl Páťa žít naplno
Vybraných 13 450 Kč z 13 450 Kč
Zostáva -1552 dní
100 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 14. október 2021

Ahoj, jmenuji se Patrik a přesto, že jsem ve všech životních potřebách odkázaný na pomoc druhé osoby. Žiji naplno s radostí a rád. 31 let si na tomto světě užívám se svou prima rodinou, se kterou jezdím do přírody, navštěvuji kino a divadlo, využívám volnočasové aktivity pro zdravotně postižené, prostě skoro jako jakýkoliv zdravý kluk.
Abych mohl aktivní život vést i nadále, potřebuji speciálně upravený automobil a na novou úpravu mi schází doplatit 13 450 Kč.
Prosím o finanční pomoc s doplatkem na rampu a zvedací zařízení do automobilu. Bez přepravy autem se nikam nedopravím.
Mockrát děkuji a přeji krásné dny plné štěstí a radosti.
Pirát Páťa.
Poděkování
18. 10. 2021Všem vám moc děkujeme za rozhodnutí věnovat příspěvek právě Páťovi. Velice si toho vážíme. Nový auťák je už na úpravě u firmy Hurt. Hned jak si ho upravený přivezeme zašleme fotografie s úpravou i Patrikem. :-D
…finance, které přesáhnou danou částku na úpravu automobilu budou použity na asistenční a odlehčovací službu, kterou Pirát Páťa nezbytně potřebuje a pravidelně využívá.
Děkujeme vám za pochopení naší situace.
Zbierku dosiaľ podporili 17 darcov
„Pro život bez nesnaží Pato🥰“
„Přeji mnoho krásných dnů “
„Ahoj drz se Pato“
„Buď stále usměvavý 🙂 myslíme na tebe 🙂“








