Aby měl Adámek mamku o trochu déle

Praha / Zbierku organizuje Martin Bednář moc.liamg@randeb.nitram.x

{}
0 %

Aby měl Adámek mamku o trochu déle

Vybraných 1 628 397 Kč z 1 500 000 Kč
Zostáva -793 dní
109 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 08. október 2021

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Ahoj, jmenuji se Martin a níže v krátkosti představím příběh Evy a Adámka - mé partnerky a syna. S Evou už jsem čtvrtý rok a když jsme se potkali, měla za sebou úspěšnou operaci a léčbu maligního melanomu. Protože jsme se rozhodli založit rodinu, Eva před třemi lety otěhotněla. Bezprostředně po potvrzení této radostné zprávy přišla bohužel i ta špatná – recidiva zhoubného nádoru. Celé těhotenství provázel strach a nejistota o život Adámka i Evy.

Nakonec se Adámek narodil o pár týdnů dřív, ale protože se ještě v inkubátoru ukázalo, že je velký bojovník, po několika dnech zvládl dýchat bez dýchacího přístroje a nyní už dohnal náskok ostatních miminek. Zato jeho maminka společně s císařským řezem absolvovala tříselnou operaci metastáz. Poté začala další léčba, kolotoč biologických infuzí, ozařování a mnoho dní strávených po nemocnicích, které bohužel trvá téměř dva roky po Adámkově narození.

V současné době je bohužel operace melanomu nemožná, a navíc byly vyčerpány všechny možnosti léčby hrazené ze zdravotního pojištění. Zbylá naděje je v podobě kombinované léčby infuzí a léků z USA, kterou ovšem pojišťovny nehradí.

Cílová částka této sbírky odpovídá dalším šesti měsícům kombinované léčby infuzí a léků z USA. Po této době se léčba bude revidovat a upravovat, jak bude potřeba. 

Absolvovali jsme již tři měsíce nehrazené léčby (jedna dávka je každé tři týdny) a vidíme první pozitivní reakce. Nicméně bych vás rád požádal o pomoc, protože částka za jednu dávku se vyšplhá bezmála na 150 000 Kč.

Mockrát děkuji za vaše příspěvky a sdílení našeho příběhu. Nedokážeme slovy vyjádřit vděčnost a naději, kterou nám pomocí poskytnete.

Martin

Neuvěřitelná reakce hned první den - DĚKUJEME

24. 08. 2021

Ahoj

po prvním neuvěřitelném dni sbírky mám pro vás zprávu od Evy.

"Opravdu jste mne dojali. Myslela jsem, že si dnes sednu, v klídku projdu reakce a vděčně odpovím na každou zprávu, každý komentář a sdílení. Ale změna plánu. Přislo to jako lavina.

Chtěl bych vám říct, že jsem neskonale vděčná. Vděčná za takovou vlnu solidarity. Za to, že jste moji rodině během 24 hodin věnovali tolik týdnů ČASU. Vděčná za to, že jsem toto odhalení po velikém váhání udělala. Protože materiální podpora je jedna věc, ale vědomí, že v tom člověk není sám, to je nejvíc.

Nemůžu najít slov, jak vám poděkovat. Všem přeji pevné zdraví, opatrujte ho!"

Myslím, že více už dodávat nemusím. DĚKUJEME

Martin

Zbierku dosiaľ podporili 1861 darcov

100 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

777 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

„Moc vam drzime palce!“
1 000 Kč — Iva od Evy a Radka pred 2 rokmi

„Hodně síly, zvládnete to.“
1 000 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

1 000 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

1 000 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

1 000 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

„Moc drzim palce a hodne sil, Evi!“
500 Kč — Kristyna K pred 2 rokmi

333 Kč — Hedvika pred 2 rokmi

„Drzim palce“
1 500 Kč — Tomas B pred 2 rokmi