50 tisíc na auto pro nemocnou Nicolku

Ostrava / Zbierku organizuje Nikol Šajnohová zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

50 tisíc na auto pro nemocnou Nicolku

Vybraných 50 231 Kč z 50 000 Kč
Zostáva -554 dní
100 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 27. máj 2022

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Dne 12.7.2013 se nám narodila krásná holčička Nicolka, které hned po narození zjistili vážné onemocnění ledviny. Jedna ledvina ji přestávala fungovat. Byly jsme se vším srovnaní a připraveni vše zvládnout, malou jsme milovali víc, než jsme si kdy předtím dovedli představit.

Od jejího narození jsme byli dlouhé období v nemocnici. Maličké museli udělat vývod z ledviny. Než byla odstraněna špatná ledvina, došlo k dalším zdravotním komplikacím a dcerce se zalily plíce vodou. Musela být v umělém spánku. Byla jsem zoufalá.

Poté však ještě zjistili, že má Nicolka vadu srdce a to byla pro nás všechny další velká rána.

Od té doby byla dcerka 15x uspávána a zůstaly jí bohužel následky. Nyní je i po operaci srdce. Má ADHD a silnou vadu řeči a Autismus. Bude jí 9let a nemůže nikam chodit sama. Všude musíme být s ní, péče o Nicolku je 24hodinová. Užívá léky na ADHD, nedokáže se sama ani obléknout. 

Naši situaci a péči by velmi usnadnilo auto, které zjednoduší cestu do školy i k lékařům. Bude to pro nás obrovská pomoc.

Nechceme nic drahého, sami si auto nemůžeme dovolit koupit a spokojíme se tak s levným vozem, který bude funkční a v dobrém stavu. 

Nicolka jezdí do speciální školy až do Poruby, což je pro nás daleko a musíme vstávat velmi brzy, ráno před šestou. Cesta hromadnými prostředky je pro ni náročná. Sama bych si dříve neuměla představit, co to bude vše obnášet.

Moc děkuji každému z Vás, kdo nám přispěje. Auto nám opravdu hodně pomůže.

Máma Nikol

Blížíme se do zdárného cíle

23. 05. 2022

Moc bych chtěla poděkovat všem dobrým lidem, kteří nám přispěli na auto pro naší Nemocnou holčičku. Zbývají nám poslední dny... ale s částkou 45 819 jsme už téměř v cíli! Už se nemůžeme dočkat, až poprvé nasedneme do auta a vyrazíme do školy nebo k lékaři... Moc nám to ulehčí celou naší situaci spojenou s péčí o Nicolcu. A to vše díky Vám! DĚKUJEME 💕

Zbierku dosiaľ podporili 45 darcov

1 000 Kč — Richard Feld pred 2 rokmi

1 000 Kč — Aneta M. pred 2 rokmi

300 Kč — Martin Houdek pred 2 rokmi

2 112 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

„Ještě kouseekk💋“
252 Kč — Sheep shop +Lada pred 2 rokmi

6 000 Kč — Dárce Petr pred 2 rokmi

4 700 Kč — Pavel Staněk pred 2 rokmi

„I cesta je cíl ;)... Vše bude vporadku, držím palce...“
373 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

„Držím palečky, snad to vyjde🥰💋“
2 112 Kč — Vaši miláčci z Sheep shopu pred 2 rokmi

777 Kč — Petr pred 2 rokmi