Život se mu s úrazem mozku obrátil o 180 stupňů: dejme Láďovi šanci

Beroun / Organizer: Nadace Tipsport zc.tropspit@ecadan

{}
0 %

Život se mu s úrazem mozku obrátil o 180 stupňů: dejme Láďovi šanci

Amount raised 34 661 Kč of 100 000 Kč goal
Left -38 days
35 % z původního cíle
The campaign has ended 21. October 2023

Help by sharing

Láďa byl aktivní mladý kluk, sportovec, který nikomu neodmítl pomoci, když ho požádali. I s partnerkou žili aktivní život, budovali podnikání...

Bohužel osud zasáhl tvrdě a Láďovi i jeho blízkým naprosto převrátil život. Láďa utrpěl velice závažný úraz mozku při dopravní nehodě. V prvních dnech po úrazu, kdy ležel na ARU, byly jeho šance na přežití minimální.

Stal se však zázrak a Láďa přežil.

Jeho léčba trvá již rok a půl a Láďa velice pomalými krůčky prochází maratonem zdravotnických pracovišť, rehabilitace a zejména neutuchající každodenní péčí a láskou svých blízkých. Cílem jeho blízkých je dostat Láďu domů. To je již naplánováno. Před Láďovou cestou z nemocnice do domácího prostředí může Láďovi zásadně pomoci intenzivní rehabilitační pobyt ve specializovaném zařízení Wachkoma Klinik Arcada, který není hrazen pojišťovnou.

Komu pomůžeme?

Láďovi a jeho blízkých pečujícím, tedy Adélce jeho partnerce a rodičům. – Usilovně pracují na tom, aby se Láďa vrátil zpět – do běžného života. K tomu jsou potřebné pobyty ve specializovaném rehabilitačním zařízení, které jsou finančně náročné a nejsou hrazeny pojišťovnou.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Veškeré finanční prostředky budou použity výhradně na léčbu ve specializovaném rehabilitačním zařízení, fyzioterapeutické programy, na nákupy zdravotnických pomůcek a sanitárního vybavení. V neposlední řadě budou peníze použity na nepřetržitou péči 24/7, která bude částečně zajištěna ošetřovatelkou.

Velice děkujeme vám všem, kteří se rozhodnete pomoci!

Patrons 1

Nadace Tipsport

Organizátorem a finančním partnerem sbírky je Nadace Tipsport, která každý váš příspěvek až do výše cílové částky, zdvojnásobí

8 donations

“✊”
373 Kč — Michael Bik 2 months ago

“Výtěžek golfového turnaje”
31 300 Kč — Nadace Tipsport 2 months ago

“převod QR plateb ze dne 6.-8.10.”
2 200 Kč — znesnáze21 2 months ago

123 Kč — Alex 2 months ago

222 Kč — Alex 2 months ago

123 Kč — Anonymous donor 2 months ago

170 Kč — Anonymous donor 2 months ago

“🍀”
150 Kč — Anonymous donor 2 months ago