Zdravotní pomůcky pomohou Šárce po mozkové příhodě

Jihlava / Organizer: Nadační fond pomoci zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Zdravotní pomůcky pomohou Šárce po mozkové příhodě

Amount raised 0 Kč of 40 000 Kč goal
Left -392 days
0 % z původního cíle
The campaign has ended 09. November 2022

Help by sharing

Před 2 lety obrátila krvácivá mozková příhoda můj život naruby. Částečně jsem totiž ochrnula na levou stranu těla a zůstala jsem tak ve svých 23 letech bez citlivosti kůže a možnosti vnímání prostoru levé strany těla, na kterou nic necítím, a to ani zrakem ani sluchem.

Život s hendikepem

Tato strana mého těla tedy dávno nezná, co to je bolest, teplo, mráz, dotyk, nebo prostorové vidění směrem doleva. Nevidím nic, co je v prostoru do leva. Vidím jen to, co je přede mnou, ale cokoliv umístěno tímto směrem nevidím. Podobně je na tom můj sluch, jsem hluchá na levostranný prostor.

Často proto do něčeho bourám, nevyhnu se, zakopnu, upadnu, což je velmi frustrující.

Před mozkovou příhodou jsem byla studentka zdravotnické školy, můj hlavní koníček byl zpěv a hra na kytaruKdysi jsem byla kytaristka, zpívala jsemdit hlas, kytara, to pokaždé brečím žalem. 

Výtěžek sbírky využiji na nákup speciálních zdravotních bot a cvičebních pomůcek, které si se svými příjmy nemohu dovolit.

Jediná práce, kterou mám, je, že lepím etikety, to jediné zvládám. Tato práce mi společně s invalidním důchodem pomáhá každý měsíc vyžít, ale bohužel to absolutně nestačí na zakoupení kompenzačních pomůcek.

Budu vám tak moc vděčná za jakoukoliv pomoc v mojí situaci.

3 donations

“Převod do sbírky Podporte smrteľne chorého Martinka.”
-1 010 Kč — znesnáze21 3 months ago

10 Kč — Anonymous donor 1 year ago

1 000 Kč — Anonymous donor 1 year ago