Zapojte se do pomoci Pavle na vozíčku

Frýdek-Místek / Organizer: Pavla Masnicová zc.manzes@avocinsamalvap

{}
0 %

Zapojte se do pomoci Pavle na vozíčku

Amount raised 5 186 Kč of 100 000 Kč goal
Left -285 days
5 % z původního cíle
The campaign has ended 14. August 2023

Help by sharing

Jmenuji se Pavla. Je mi 36 let a trpím dětskou mozkovou obrnou s postižením všech 4 končetin. Jsem v mnoha činnostech závislá na pomoci jiné osoby. Bydlím ve společné domácnosti s maminkou, která se o mě už 23 let stará sama. Pohybuji se na mechanickém, nebo elektrickém vozíku, a protože se venku špatně orientuji, potřebuji doprovod, kamkoliv mířím. Mamka mě vozí autem všude, kde je potřeba – k lékařům, na návštěvy, rehabilitaci. 2krát týdně za mnou docházejí šikovné osobní asistentky z organizace Podané ruce F-M. Aby si mamka alespoň trochu odpočinula, chodí se mnou tyto skvělé asistentky na procházky, ráda s nimi chodím po obchodech, nebo jsou se mnou doma a mamka má chvilku pro sebe. Také ráda jezdím na rodinné návštěvy, ale všichni blízcí – babička, starší sestra s rodinou i tety bydlí mimo naše město, a to je bez auta problém.

Jak sbírka pomůže?

Automobil je pro nás nezbytný, abych mohla dál fungovat jak v běžném i rodinném životě a dostala se k lékařům i na rehabilitace.

Nynější auto je staré víc jak 20 let a už dosluhuje, pořád potřebuje nějakou opravu, a pak těžko sháníme náhradní odvoz.

A bohužel se všudypřítomným zdražováním jsou pro nás opravy už velmi finančně náročné.

Sama cestovat nedovedu a hromadná doprava je už pro mě s mamkou fyzicky náročná. Mám požádáno na úřadě o příspěvek na auto, ale ten nebude dostačující na koupi spolehlivého auta při dnešních cenách aut, aby vydrželo aspoň dalších 7 let a naše finanční prostředky jsou omezené. Výběr auta bude záviset na výši prostředků, které se podaří nashromáždit. Proto chci požádat o vaši pomoc. Pokud chcete přispět, budeme s mamkou vděčné za pomoc a přejeme krásné dny.


8 donations

“Přejeme hodně sil.”
500 Kč — Renáta a Baru 1 year ago

500 Kč — Anonymous donor 1 year ago

777 Kč — Anonymous donor 1 year ago

500 Kč — L+R Žukov 1 year ago

“Věříme, že se podaří vybrat hezkou částku a budeš moct navštívit všechny co máš ráda. A usnadní to váš život ❤️”
1 000 Kč — Strejda a teta 1 year ago

“Držím palce a hodně sil❤️”
909 Kč — Anonymous donor 1 year ago

500 Kč — Marek R. 1 year ago

500 Kč — Anonymous donor 1 year ago