Zapojte se do podpory Marcelky, která bojuje s rakovinou

Teplice / Organizer: Miroslav Turza zc.manzes@kh.ekim

{}
0 %

Zapojte se do podpory Marcelky, která bojuje s rakovinou

Amount raised 18 162 Kč of 60 000 Kč goal
Left -189 days
30 % z původního cíle
The campaign has ended 22. August 2023

Help by sharing

Touto cestou vás prosím o pomoc mé těžce nemocné kamarádce Marcelce (43 let), která nyní bojuje s rakovinu v pokročilém stadiu. Prošla si roční náročnou léčbou a radioterapií, která jí bohužel nijak nepomohla. Nádory nadále rostly a vytvářely se i na jiném místě v těle.

Poté následovala chemoterapie, která byla ukončena na základě rozšířených nádorů, které laicky řečeno již bohužel nelze vyléčit.

Jak sbírka pomůže?

Pojďme společně Marcelce zpříjemnil poslední chvíle, tím že jí darujeme důstojnou péči a pomůžeme jí s úhradou dalších nezbytných nákladů spojených s jejím stavem.

V životě to neměla lehké a ze strany rodiny tak nelze počítat s nějakou pomocí, proto vás prosím o pomoc já – její blízký kamarád, u kterého žila několik let. Bohužel, sám nedokážu obstarat takovou částku, která je nyní potřeba.

Marcela je skvělý člověk, který celý život pracoval. A věřte, že pracovala ráda až do osudného dne, kdy se o své diagnóze dozvěděla. Případná finanční pomoc bude použita na veškeré poplatky ohledně umístění v hospici a další náklady, které budou potřeba na její cestě. Prosím, pomozte mi Marcele maximálně ulehčit poslední okamžiky její cesty životem, jak by si zasloužila.

Předem moc děkuji všem za pomoc.

Miroslav

Musím oznámit špatnou zprávu že Marcelka dnes prohrála svůj boj s rakovinou.

20. 08. 2023

Nechtěla abych jí fotil a dával jsem moc příspěvku o stavu tak jsem to respektoval ale i tak strašně moc děkuji za vybrané peníze které budou použity na její rozloučení a případné náklady. Všem strašně moc děkuji za mojí kamarádku Marcelku

Marcelka pozdravuje a děkuje

29. 07. 2023

Před pár dny jsem vzal Marcelku na dvě hodiny domů ať se aspoň podívá jak to vše zvládám s holkama. Bylo to dost náročné jelikož má omezenou pohyblivost a málo sil. Ale chtěla na chvilku domů aspoň naposled. Věřte tomu že to bylo těžké když věděla že je doma naposled. Ale hafani byli moc rádi měli opět koho zlobit. Takovýto osud nepřeji nikomu jsou to zlé časy a dlouhé čekání na tak krátkou poslední cestu. :(

Marcelka vám velice strašně děkuje za vaši podporu a pomoc.

11. 07. 2023

Marcelce se zatím daří v rámci mezí a s nadsázkou dobře. Jak říká sama s drogama na bolest je to krásné. Je to hrozný pocit a pohled na člověka, o kterém víte, že tu za chvíli nebude. Musím se přiznat já sám za sebe, že tam chodím často a dlouho nevydržím, jelikož nevím, o čem si povídat, a tak a nakonec to vždycky skončí v slzách, že chce jít domů. Nedokážu si představit, co se v takovém člověku odehrává, ale snažím se, jak můžu, abych nedal na sobě nic znát a byl oporou do poslední chvíle. Všem moc děkuji.

80 donations

“Převod do sbírky Podporte smrteľne chorého Martinka.”
-10 000 Kč — znesnáze21 6 months ago

“Převod do sbírky Pomozme Janovi překonat těžké chvíle po návratu z hospice!”
-4 994 Kč — znesnáze21 6 months ago

350 Kč — Anonymous donor 7 months ago

“Ať to zvládnete 🙏🏽🙏🏽🙏🏽🙏🏽”
777 Kč — Anonymous donor 8 months ago

“🌹🙏”
500 Kč — Mirka 8 months ago

373 Kč — Anonymous donor 8 months ago

“Nedalo mi to a prispivam podruhé. Moc přeji, aby se vybrala cílová částka. Držím palečky a posílám mnoho sil, ať nemáte žádné bolesti. 🍀”
373 Kč — Káťa 8 months ago

“Přeji Vám hodně síly a pozitivní energie ❤🍀”
777 Kč — Lenka Machalová 8 months ago

“🙏🏻”
252 Kč — Lucie Schmiedová 8 months ago

“🙏”
150 Kč — Pavlína 8 months ago