Vánoční sbírka pro hladové pejsky v Rumunsku!

celá ČR / Organizer: Heart for Romanian dogs z.s. zc.liame@asim.avotrefies

{}
0 %

Vánoční sbírka pro hladové pejsky v Rumunsku!

Amount raised 24 500 Kč of 21 000 Kč goal
Left -38 days
117 % z původního cíle
The campaign has ended 15. January 2024

Help by sharing

Organizace Heart for Romanian dogs z.s. se zaměřuje na pomoc psům v nouzi na území Rumunska. Podporuje záchranu a péči o pejsky přímo v zemi, prostřednictvím maximální možné pomoci tamním záchranářům a soukromým azylům a realizuje vlastní kastrační program. Zajišťuje azylům krmení, očkování, odčervení, antiparazitika, hradí veterinární a provozní náklady, kastruje atd

Spolek nepodporuje hromadné dovozy psů do ČR, které situaci tam nevyřeší, a naopak mohou zhoršit stav u nás. Pejsci ze spolupracujících azylů odchází do adopcí do jiných zahraničích států s volnější kapacitou na příjem. 

Do rumunských azylů se dostávají pejsci zachránění z ulic, státních útulků a od špatných majitelů. Tamní soukromé útulky jsou ohromné, pečují i o stovky psů najednou a spotřeba krmiva je astronomická, v tunách měsíčně! 

Poskytují však jedinou naději a světlo v rumunské psí temnotě. Každý azyláček má zajištěné bezpečí, ochranu před počasím, dostatek jídla, vody, veterinární péči a nakonec i šanci na získání milujícího domova. To je pro mnohé rumunské pejsky doslova zázrak. 

Jak sbírka pomůže?

Neberme rumuňáčkům jedinou šanci na lepší život a pomozme tamním záchranářům konat zázraky, bez zahraniční podpory to ale nezvládnou.  

Výtěžek ze sbírky bude použit na náklady spojené s činností organizace

Děkujeme!

PODĚKOVÁNÍ LIDEM S DOBRÝM SRDCEM

16. 01. 2024

Z celého srdce mnohokrát děkujeme všem, kdo se zapojil do Vánoční sbírky pro rumuňáčky. Vybrala se úžasná částka 24 500 Kč! Peníze budou použity na financování výprav s materiální pomocí do azylů, tak aby se k pejskům dostalo vše tolik potřebné a záchranáři mohli zase na chviličku v klidu spát. :)

47 donations

210 Kč — Anonymous donor 1 month ago

“Vánoční dárek od znesnáze21 :)”
2 112 Kč — znesnáze21 1 month ago

1 000 Kč — Anonymous donor 1 month ago

100 Kč — JIŘÍ RYTÍŘ 1 month ago

500 Kč — Anonymous donor 1 month ago

777 Kč — Rodina Krejsova Kněžství 1 month ago

1 000 Kč — Anonymous donor 1 month ago

100 Kč — Anonymous donor 1 month ago

500 Kč — Anonymous donor 1 month ago

300 Kč — Anonymous donor 1 month ago