Ubytování pro 55 maminek a dětí z Ukrajiny

Brno-Bystrc / Organizer: DEFINE GROUP s.r.o. zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Ubytování pro 55 maminek a dětí z Ukrajiny

Amount raised 136 302 Kč of 600 000 Kč goal
Left -682 days
23 % z původního cíle
The campaign has ended 10. June 2022

Help by sharing

Před časem naše firma koupila objekt vhodný k rekonstrukci v Brně Bystrci. Jelikož jsme i lidé a situace na Ukrajině nás všechny dosti zasáhla, tak jsme se rozhodli, že náš objekt poskytneme maminkám s dětmi z Ukrajiny, které opustili svoji zemi před válkou.

V tuto chvíli zde máme asi 40 maminek s dětmi (od 2 do 18 let) a další k nám v následujících dnech dorazí cca ještě 15, tím bude naše kapacita vyčerpána.

Náklady jsou velké a nezvládneme to vše ufinancovat. Potřebujeme vaši finanční pomoc s náklady na energie, jídlo, školní pomůcky pro děti, léky a zdravotnický materiál.

V našem objektu jsme zřídili s oddílem Tom Sluníčko i společenskou místnost pro děti, kde si děti mohou hrát, maminky setkávat a společně jíst. Zde budou probíhat také aktivity pro děti a jejich maminky. Kroužky, terapeutická sezení s maminkami apod.

Během tohoto týdne zařizujeme všem dětem společně s MČ Brno Bystrc také zapojení, co se týče školní docházky, aby mohli pokračovat ve svém vzdělávání a pokoušíme se jim zajistit školní potřeby, oblečení a další požadavky (léky, zdravotní péče apod.).

Důvod proč se na Vás obracíme je, že maminkám nechceme účtovat žádné peníze za poskytnuté ubytování a stravu. Žádné dávky zatím schválené nemají a čašto přišly jen s jednou taškou pro sebe i dítě v ruce.

Děkujeme každému z vás, kdo spolu s námi pomůže.

Patrons 1

DEFINE GROUP s.r.o.

Organizátorem a partnerem sbírky je firma DEFINE GROUP s.r.o.

73 donations

100 Kč — Anonymous donor 2 years ago

122 Kč — Anonymní dárce 2 years ago

255 Kč — Anonymní dárce 2 years ago

9 181 Kč — Anonymous donor 2 years ago

131 Kč — Anonymní dárce 2 years ago

1 100 Kč — Anonymous donor 2 years ago

250 Kč — Petra a Dušan 2 years ago

777 Kč — Pavel P. 2 years ago

122 Kč — Anonymní dárce 2 years ago

5 000 Kč — Vlastimil Krejčíř 2 years ago