TATRY PRO UKRAJINSKOU ARMÁDU

Praha Nusle / Organizer: BESTCODE s.r.o. zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

TATRY PRO UKRAJINSKOU ARMÁDU

Amount raised 50 156 Kč of 250 000 Kč goal
Left -158 days
20 % z původního cíle
The campaign has ended 03. July 2022

Help by sharing

Jak všichni víme, válka na Ukrajině zasáhla nejen Ukrajinu, ale celý svět. Ukrajina se brání jak jen může. Zapojili se obyčejní lidé, dobrovolníci, ukrajinští vojáci bojující za svobodu Ukrajiny a my jim v tom pomůžeme!

Momentálně nejvíce schází ukrajinským útvarům kvalitní, jednoduchá a funkční technika na přepravu osob a humanitárního materiálu. Proto zakládáme tuto sbírku na nákup vojenských vozidel Tatra, vyřazených z armády ČR, avšak ve velice dobrém stavu! Jedná se o tzv. "uloženky". Plně provozuschopná a funkční vozidla, která však již byla nahrazena novějšími typy v AČR.

 TATRA NEZNÁ BRATRA, TATRA NEZNÁ PUTINA!!!

Pojďme přispět, ať mají i Ukrajinci ta nejlepší nákladní auta, která svět viděl! Jedna tato TATRA stojí od 250 000 Kč do 500 000 Kč podle typu a vybavení. Zajistěme jich pro pomoc Ukrajině společně co nejvíce!

Společnost BESTCODE s.r.o. se rozhodla věnovat ze svého vozového parku první vozidlo, které poveze v příštím týdnu na Ukrajinu materiální pomoc a rovnou tam zůstane.

PS: Dopravní společnosti, autobazary, majitelé Tater a podobných vozů, pokud máte ve svém vozovém parku vozidlo, které by jste chtěli věnovat ve prospěch Ukrajině, kontaktujte nás na Bestcode@post.cz. Máme zařízenou přepravu až na Ukrajinu a o vše se postaráme.

Ukrajina je statečná, ale materiální pomoci není nikdy dost. Pomozte prosím spolu s námi. Děkujeme každému z vás.

18 donations

100 Kč — Anonymous donor 8 months ago

1 500 Kč — Anonymous donor 8 months ago

“Slava Ukrajini!”
1 000 Kč — Jan Abraham 8 months ago

“Sláva Ukrajině! ”
500 Kč — Petr 8 months ago

500 Kč — Anonymous donor 8 months ago

500 Kč — Jan Bubeníček 8 months ago

500 Kč — Anonymous donor 8 months ago

1 221 Kč — Anonymous donor 8 months ago