Stabilní bydlení pro mě a syna Honzu

Praha / Organizer: Jana Klačanská zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Stabilní bydlení pro mě a syna Honzu

Amount raised 0 Kč of 35 000 Kč goal
Left -711 days
0 % z původního cíle
The campaign has ended 12. May 2022

Help by sharing

Jmenuji se Jana a je mi 38 let. Jsem máma samoživitelka, synovi Honzovi je 13 let.

Bydleli jsme v Mladé Boleslavi, kde nám to nevyhovovalo. Nyní bydlíme v Praze, kde jsem zaměstnaná jako pokojská v hotelu. Práce mě baví a co se týče mého syna, i jemu se nejvíce ze všech škol líbí tato, kterou v této době navštěvuje. V Praze mi pomohl kamarád, u kterého bydlím v bytě. Bohužel však chce letos v březnu byt prodat a já tak pro sebe a syna potřebuji zajistit nové bydlení.

Bydlíme v Praze 10, a tak i kvůli synovi bych v této lokalitě chtěla zůstat. Nájemné se tu pohybuje okolo 15 000 Kč, ale pronajímatelé chtějí většinou jeden nájem dopředu hned a kauci. Jako pokojská si vydělám 21 000 Kč a otec syna přispívá na výživném necelé 2 000 Kč. Tudíž je pro mě jako pro samoživitelku nemožné ušetřit takto v krátké době peníze na složení jednoho nájmu a kauce.

Prosím vás pomozte mi zajistit pro mě a syna stabilní bydlení. 35 000 Kč by mělo stačit na složení kauce a nájemného. Když nám pomůžete složit tyto prvotní velké náklady, už se o nás dokážu postarat, jako jsem to zvládala doteď.

Pomůžete nám tím ustálit bydlení a být v klidu. Mám za sebou problematickou minulost, ale udělala jsem maximum, abych dokázala být dobrou matkou. Už teď mám velké výčitky, že synovi svojí sociální situací komplikuji život a snažím se dělat, co jen mohu. Přeji si pro něj spokojený život. Jsme na sebe velice citově vázaní.

Moc děkuji každému, kdo nám pomůže a přispěje. Máma Jana

2 donations

“převod do sbírky Domov pro Zuzanu a dvě děti”
-100 Kč — znesnáze21 2 years ago

100 Kč — Anonymous donor 2 years ago