Speciální školka a terapie pro Laurinku

Praha 10 / Organizer: Veronika Semerádová zc.orevakin@V

{}
0 %

Speciální školka a terapie pro Laurinku

Amount raised 12 196 Kč of 30 000 Kč goal
Left -750 days
41 % z původního cíle
The campaign has ended 26. May 2022

Help by sharing

Laurinka je 6letá holčička, které se ve 2 letech pozastavil vývoj. Přestala mluvit a měla výbuchy vzteku. Po dlouhé cestě, kterou provázela řada vyšetření, stanovili lékaři diagnózu dětský autismus, ADHD a epilepsie.

Laurinka navštěvuje Národní ústav pro autismus NAUTIS na nácviky do školky. NAUTIS je úžasný, Laurinka díky němu začala mluvit. Za toto neuvěřitelné zlepšení jsme moc vděční i vám dárcům, za vaši podporu v předešlé sbírce. Bohužel jsem samoživitelka a finančně byl pro mě tento rok náročný. Potřebovala bych vypomoci se 2 měsíci.

Výtěžek sbírky půjde na úhradu školky a terapií v NAUTISU.

S Laurinkou jsem už 6 let sama, otec odešel v době, kdy se narodila.

Holčička se do 2 let vyvíjela v pořádku, nic nenasvědčovalo tomu, že by měla být nemocná. Pak ale přestala mluvit a celý vývoj zůstal na bodě 0. Následovaly návštěvy neurologie, psychiatrie, foniatrie… A na konec týdenní pobyt v Motole, kde nemoc dostala jméno – dětský autismus, ADHD, epilepsie.v NAUTISU nám dali skutečnou naději a dcera se tam rozmluvila a zlepšila i po ostatních stránkách. Prosím, pomozte mi ji nevytrhovat z prostředí, které jí rozvíjí a kde se cítí bezpečně.

Laurinka by mohla nastoupit do speciální školy

09. 01. 2023

Chtěla bych všem dárcům moc poděkovat za finanční pomoc na terapie a speciální školku, která Laurinku velmi posunula o pár kroků kupředu.

Přála bych všem dobrým lidem zažít pocit, jak se z beznaděje stává pomalu reálný sen, a tím snem v našem případě je to, že se Laurinka učí pomalu své soběstačnosti. Samozřejmě velké dík patří také všem specialistům, terapeutům... ale hlavně Vaší finanční podpoře. ❤️

Aktuálně nejvíce Laurinku mohou posunout ergoterapie, na které máme vypsanou další sbírku. Díky tomu bude soběstačnější a bude moci začít letos chodit do speciální školy, kam se moc těší! Za každou Vaší další podporu jsme nesmírně vděční. Moc děkujeme.

 

https://www.znesnaze21.cz/sbirka/diky-ergoterapiim-pujde-brzy-laurinka-do-specialni-skoly

Sbírka: Díky ergoterapiím půjde brzy Laurinka do speciální školy.

Laurinka se zlepsuje

07. 01. 2023

Chtela bych se podelit o zlepseni Stavu Laurinky v komunikaci.vice zacala mluvit tim padem se zmensil uzkostny stav a vztek.

Laurinka je velky bojovnik.

Letos uz pujde do specialni skoly a tak zacala Laurinka chodit na ergoterapie aby se zlepsovala i v sobestacnosti(oblekani,samoobsluha kompletni)Chtela bych vam moc podekovat,za vase pomoci ktera nam nesmirne pomahaji v boji s detskym autismem


8 donations

373 Kč — Anonymous donor 2 years ago

5 000 Kč — Anonymous donor 2 years ago

100 Kč — Anonymous donor 2 years ago

373 Kč — Anonymous donor 2 years ago

777 Kč — Anonymous donor 2 years ago

5 000 Kč — Áda 2 years ago

200 Kč — Horová 2 years ago

373 Kč — Anonymous donor 2 years ago