Sbírka pro spolek Maminy s rakovinou

Plzeň / Organizer: Maminy s rakovinou, z.s. zc.uonivokarsynimam@ofni

0 %

Sbírka pro spolek Maminy s rakovinou

Amount raised 300 Kč of 200 000 Kč goal
Left 280 days
0 % z původního cíle
The campaign has ended 31. December 2023

Help by sharing

Jsme jediná organizace, první svého druhu v České republice. Pomáháme rodinám, ve kterých maminka onemocněla rakovinou. Z osobních zkušeností víme, jak mateřství přináší své krušné chvíle. Natož ve chvíli, kdy tělo ovládne zákeřná nemoc. Pomáháme nemocným maminkám a jejich rodinám při jejich cestě ke zdraví, prostřednictvím upevnění duševního zdraví při společných setkáních, výletech i ozdravných pobytech. Šíříme osvětu o nádorových onemocněních, prevenci a problematiku rodičovství v nemoci.

Tam kde role pacientkých organizací končí, my pokračujeme dál... V rámci dalších individuálních žádostech pomáháme rodinám materiálně a prakticky zajistit chod domácnosti a navrátit harmonii do jejich domovů. Onkologicky nemocná maminka totiž potřebuje hlavně klidnou mysl a pomoc s dětmi. Obzvlášť pokud je na ně sama.

Podpořte nás a naše maminky na jejich cestě k uzdravení zasláním libovolné částky na naší sbírku a my Váš příspěvěk využijeme co nejfektivněji a největším dopadem pro yajíštění naší mise.

Děkujeme za Vaše srdce maminkám.ý účet

Patrons 1

Pomáhej stylově

Partnerem sbírky je e-shop Pomáhej stylově a jeho zákazníci.

1 donations

“Zázraky se dějí, tomu kdo na ně věří..”
300 Kč — Jary 2 days ago