Sbírka pro Dětské centrum při Klaudiánově nemocnici v Mladé Boleslavi

Mladá Boleslav / Organizer: Romana Ernstová moc.liamg@r.avotsnre

{}
0 %

Sbírka pro Dětské centrum při Klaudiánově nemocnici v Mladé Boleslavi

Amount raised 130 660 Kč of 120 000 Kč goal
Left -310 days
109 % z původního cíle
The campaign has ended 31. January 2023

Help by sharing

Vítáme Vás na stránce sbírky, jejímž cílem je vybrat peníze pro děti z Dětského centra při Klaudiánově nemocnici v Mladé Boleslavi. Tato iniciativa vznikla mezi kamarády a kolegy ve Škoda auto na začátku tohoto roku, kdy jsme si po mnoha jednodenních charitativních akcích řekli, že to tentokrát uděláme ve velkém!

Jako nejlepší řešení nám přišlo udělat kalendář s fotkami naší milované Mladé Boleslavi. Koncepčně se nám líbilo využít historických fotografií míst a porovnat je s dokumentací současného stavu města. Neuvěřitelnou náhodou jsme narazili na šikovného fotografa, který se tomuto ve svém volném čase již dlouhodobě věnuje pro radost (ale nutno podotknout, že na velmi profesionální úrovni), a tak do sebe vše zapadlo a my začali s realizací.

Po mnoha hodinách práce se nám podařilo dát dohromady tento výtisk a doufáme, že se bude líbit i Vám!

Budeme moc rádi, pokud si kalendář pověsíte ve svých domovech či kancelářích a pokaždé, když se podíváte, co je zrovna za den, tak vám hlavou probleskne, že jste součástí dobré věci.

První náklad činí 700 kusů a my pevně věříme, že se nám podaří je do jednoho prodat, abychom mohli vykouzlit úsměv na tvářích dětí z Dětského centra.

Jak kalendář získáte?

Cena kalendáře je 300,- Kč, a proto každý dárce má na kalendář nárok, pokud do sbírky vloží částku vyšší než 300,- Kč. První varianta, jak si můžete kalendář získat, je si ho vyzvednout přímo v Mladé Boleslavi. Kontaktujte nás prosím na tomto telefonním čísle organizátorky Romany Ernstové: +420 730 865 998 (můžete využít ke kontaktování SMS i volání). Kalendář vám předáme po předložení potvrzení o daru, který Vám přijde po zaplacení – nezapomeňte tedy při darování zaškrtnout, že si potvrzení o daru přejete (je možné ale potvrzení o daru získat i dodatečně, v případě potřeby kontaktujte info@nfpomoci.cz). Pokud si ale přejete kalendář zaslat, tak nás prosím také kontaktujte na výše uvedeném čísle a domluvíme se na realizaci.

Ať Vám kalendář dělá takovou radost, jako dělá i nám! Děkujeme všem, kteří se rozhodnout podpořit nejen naší práci, ale především i dobrou věc.

148 donations

“P.L.”
300 Kč — B 1 year ago

1 000 Kč — Anonymous donor 1 year ago

300 Kč — RJ 1 year ago

300 Kč — Anonymous donor 1 year ago

900 Kč — P.L. 1 year ago

300 Kč — Anonymous donor 1 year ago

600 Kč — Blanka Šalandová 1 year ago

2 000 Kč — EPOKA, s.r.o. 1 year ago

600 Kč — Anonymous donor 1 year ago

300 Kč — Jaroslav Cibulčík 1 year ago