Sanitka pro záchranáře a dobrovolníky na Ukrajině

Benešov / Organizer: Jan Zamrazil zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Sanitka pro záchranáře a dobrovolníky na Ukrajině

Amount raised 493 228 Kč of 1 247 900 Kč goal
Left -311 days
40 % z původního cíle
The campaign has ended 24. November 2022

Help by sharing

V rámci našich aktivit vyrážíme kamkoliv, kde je nutná zdravotní péče. Jinak tomu ani není v případě humanitární mise na Ukrajinu.

Kdo jsme

Aktuálně jsme tým tří dobrovolníků. Naší hlavou je zdravotník a zdravotní instruktor Jan Zamrazil. Používáme sanitní vůz, dodávku a osobní auto. Máme vlastní zdravotnické vybavení, ale to bohužel začíná být přečerpané, situace je tak pro nás palčivá především v potřebnosti další sanitky, a tak Vás žádáme o pomoc.

Pomoc Ukrajině

Od začátku března 2022 se angažujeme v převozu ukrajinských utečenců prchajících před ruskou agresí, jak ze slovenských hranic, tak přímo z území Ukrajiny. Evakuujeme lidi vytipované lékaři, kteří se bez pomoci sami nedostanou do bezpečí, a ty následně předáváme do péče za hranicemi. Díky našemu zaměření můžeme převážet i uprchlíky, které ostatní odmítají.

Jedná se zejména o nemocné, postižené, raněné a například i těhotné ženy.

Jak sbírka pomůže

Peníze budeme směřovat k nákupu sanitních vozidel, která jsou potřebná k převozu raněných obránců a dobrovolníků z obranné linie východní Ukrajiny. K sanitním vozidlům se přidají posádky para mediků a záchranářů, kteří chtějí pomoci 110. Samostatné brigádě. U této jednotky se nachází i naši čeští Ukrajinci. Samozřejmě bychom byli rádi za vyšší příspěvky, za který bychom nakoupili zdravotní materiál.

Pomáhat chceme, dokud to bude jen trochu možné a v našich silách. Aktuálně totiž vše financujeme z vlastních peněz a využíváme naše sanitky a zdroje. Akutně nám již ale finance dochází a nákup dalších sanitek je akutní. Proto žádáme o Vaši podporu.

Každý příspěvek nám umožní dostat se blíže k těm, kteří nás potřebují. Děkujeme.

108 donations

“Vaše práce má velký smysl. Díky ”
500 Kč — Luboš 1 year ago

2 000 Kč — Anonymous donor 1 year ago

252 Kč — Anonymous donor 1 year ago

“Držte se ❤️ Díky za Vaše nasazení”
252 Kč — Anonymous donor 1 year ago

500 Kč — Anonymous donor 1 year ago

778 Kč — Anonymous donor 1 year ago

1 000 Kč — Machovi 1 year ago

777 Kč — Anonymous donor 1 year ago

252 Kč — Anonymous donor 1 year ago

1 000 Kč — Anonymous donor 1 year ago