Šance pro maličkého Vašíka s vážnými hendikepy. Podpořme ho!

Kolín / Organizer: Nadační fond pomoci zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Šance pro maličkého Vašíka s vážnými hendikepy. Podpořme ho!

Amount raised 62 003 Kč of 104 000 Kč goal
Left 46 days
60 % z původního cíle
The campaign has ended 29. August 2024

Help by sharing

Životní start našeho chlapečka nebyl vůbec jednoduchý. Narodil se předčasně ve 24 tt, takže jsme věděli, že to nebude jednoduché.

Když mu byl pouhý jeden měsíc, Vašíkův stav se natolik zhoršil, že nás lékaři připravovali na nejhorší.

Malý to zvládnul a svůj život si opravdu vybojoval! Sice s velkými komplikacemi a po několika operacích, ale je tu s námi.

Bohužel jeho diagnózy jsou neúprosné: DMO s těžkou psychomotorickou retardací, hydrocefalus s deformací hlavičky. Je intubovaný, na ventilátoru, má zavedený shunt.

Po všech těch špatných zprávách jsme se moc těšili na návrat domů z nemocnice. Po dlouhých osmi měsících k tomu konečně došlo! Vašík je sice na ventilátoru, ale po dvou měsících doma jsme se zbavili částečně aspoň kyslíku a můžeme občas ho můžeme odpojit úplně.

Snažíme se rehabilitovat, jak to jenom jde, rehabilitace potřebujeme časem zintenzivnit, protože vidíme pokroky, které Vašík dělá.

Jak sbírka pomůže?

Chtěla bych synovi dopřát plnohodnotný život bez ohledu na jeho postižení, rozhodně nechci, aby svůj čas strávil jenom v postýlce.

Co nás nyní trápí je to, že nemáme auto, které by nám naši situaci značně usnadnilo.

Cestovat k lékařům, na rehabilitace, nebo jenom tak na výlet, můžeme pouze autem. Vašík má nejen oslabenou imunitu, ale tak tracheostomii a peg na výživu.

Byla bych všem moc vděčná, kdyby se vybrala částka na auto, kam by se vešel kočárek a přístroje, které Vašík potřebuje k životu. Věřím, že to s vaší pomoci zvládneme. To nejhorší máme snad jž za sebou a všem jsme dokázali, že jsme bojovníci.

Děkujeme. Daniela a Vašík

Dáváte Vašíkovi šanci. Děkujeme!

26. 06. 2024

Prostřednictvím Znesnáze Vám chci všem moc poděkovat za zájem a pomoc. Vašíček už chodí i odpojený od dýchacího přístroje ven. Vzduch mu dělá dobře. Miluje procházky – autobusem, nebo vlakem si netroufame. V srpnu / září bychom měli mít další vyšetření očiček, páč to vypadá že nevidí, ale i napříč všem hendikepům je usměvavý a hravý. A pořád velkej bojovník. 💛 To, co zvládnul on, by nezvadnul někdy dospělý člověk.

Ještě jednou moc děkujeme!

Patrons 1

3121

Pro platbu můžete využít také tento QR kód, případně platbu zaslat na účet 4004040040/5500 s variabilním symbolem 3121. Pro zanechání vzkazu využijte tlačítko DAROVAT, také pro běžný převod, platbu kartou a Apple/ Google Pay. Pro potvrzení o daru použijte vždy tlačítko DAROVAT. Více se dočtete v našich Darovacích podmínkách.

136 donations

777 Kč — Anonymous donor 2 days ago

“Hodně sil a zdaru!”
2 500 Kč — Anonymous donor 2 days ago

“Nejen miminka, ale i maminky mají neskutečnou sílu a zvládnou víc, než si myslí :) Všechno zvládnete, nebojte. Já a moji kluci (32+2) držíme všechny palce. ”
252 Kč — Sidonie Kavínková 2 days ago

“Držím pěstičky Vašíkovi, ale i rodičům.....i já jsem si tím před několika lety prošla...nesmutněte...tyhle děti jsou krásné čisté dušičky a pro nás velký dar☺”
188 Kč — Helča 2 days ago

200 Kč — Anonymous donor 2 days ago

8 000 Kč — Anonymous donor 2 days ago

200 Kč — Anonymous donor 2 days ago

252 Kč — Anonymous donor 2 days ago

252 Kč — Anonymous donor 2 days ago

252 Kč — Anonymous donor 2 days ago