Šance pro Jasmínku: Pomozme jí dostat se do speciální školky!

Praha / Organizer: Rita Cisarová zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Šance pro Jasmínku: Pomozme jí dostat se do speciální školky!

Amount raised 0 Kč of 125 840 Kč goal
Left 70 days
0 % z původního cíle
The campaign has ended 30. September 2024

Help by sharing

Od listopadu minulého roku se starám o mou vnučku Jasmínku. Bohužel, její maminka se o ni nemůže starat, a tak musela být Jasmínka svěřena do mé pěstounské péče. I když ji miluji z celého srdce a dělám vše pro to, abych jí poskytla co nejlepší péči, je to pro mě poměrně náročné, přeci jen už nejsem nejmladší.

Vnučce jsou teprve 2 roky a péče o ni vyžaduje spoustu energie a pozornosti.

Jasmínka trpí následky zanedbání z minulosti.

Je na svůj věk drobounká a má problémy se začleňováním do kolektivu. Proto jsme společně s naší sociální pracovnicí přesvědčeny, že by jí prospěl pobyt v soukromé školce. Tam by se mohla rozvíjet v kolektivu dětí, získat potřebnou dovednost socializace a dohnat své vrstevníky i na dalších úrovních.

Jak sbírka pomůže?

Bohužel, si školku nemůžu dovolit. Mám vysoký nájem a péče o Jasmínku je také finančně náročná. Poplatek za školku na celý rok je 121 000 Kč.

Věříme, že po prvním roce by se zlepšila na tolik, že už by mohla navštěvovat školku státní.

Obracím se tak na vás s prosbou o pomoc.

Vaše dary Jasmínce pomůžou otevřít dveře do světa poznání a kamarádů a dohnat její vrstevníky, čímž jí do budoucna nabídneme mnohem šťastnější a plnohodnotnější život.

Budu vám moc vděčná za pomoc.

Děkuji.

Patrons 1

3218

Pro platbu můžete využít také tento QR kód, případně platbu zaslat na účet 4004040040/5500 s variabilním symbolem 3218. Pro zanechání vzkazu využijte tlačítko DAROVAT, také pro běžný převod, platbu kartou a Apple/ Google Pay. Pro potvrzení o daru použijte vždy tlačítko DAROVAT. Více se dočtete v našich Darovacích podmínkách.