Šance na nový start pro samoživitelku a její dcerku. Podpořme je!

Pardubice / Organizer: Kateřina Vanyová zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Šance na nový start pro samoživitelku a její dcerku. Podpořme je!

Amount raised 2 900 Kč of 70 000 Kč goal
Left 61 days
4 % z původního cíle
The campaign has ended 13. September 2024

Help by sharing

Jmenuji se Kateřina a jsem samoživitelka osmileté dcery Annie, starší dcera žije na základě dohody u své babičky.

Jsem v invalidním důchodu, mám psychické i fyzické onemocnění a můj zdravotní stav mi neumožňuje najít si zaměstnání i s pomocí sociální pracovnice, jsem tedy odkázána na sociální dávky.

Vzheldem k tomu, že se starší dcera od nás odstěhovala, byly něteré sociální dávky sníženy, některé zcela odebrány. Jelikož jsou dávky posuzovány zpětně, jsou mi přijmy předchozích měsíců započítány i když je již nepobírám. Z tohoto důvodu se mi velmi snížil příjem po dobu dalšího čtvrtletí. V dubnu mi majitelka zvýšila nájemné, ke kterému ještě platím zálohy na elektřinu a plyn a splátky ročních vyúčtování.

Máme drahé dietní stravování – lepek, laktóza, bílkovina kravského mléka, cukrovka, což je finančně náročné a nebudeme mít peníze ani na základní životní potřeby, já ani na léky, které nutně k životu potřebuji.

Díky velkému snížení příjmů jsem tento měsíc nemohla zaplatit nájemné a služby, což promě znamená velký problém, který ovlivní výplatu dávek v dalších měsících a majitelka nám tedy neprodloužila nájemní smlouvu a prázdninách se musíme odstěhovat.

Jak sbírka pomůže?

Z invalidního důchodu není možné zaplatit kauci ani nájemné a najít si levnější a menší byt. S mladší dcerou, a zdravotně doporučeným pejskem, nemáme kam jít. Jelikož jsem vypadla z dávek, velice by mi pomohlo zaplacení nezbytných nákladů na nové bydlení včetně základního vybavení, protože nebudeme mít v novém vůbec nic.

Ráda bych začala nový život, jelikož je dcera moc hodná a nedokázala bych se jí v žadném případě vzdát.

Mockrát děkuji za pomoc!

5 donations

500 Kč — Anonymous donor 1 month ago

252 Kč — Anonymous donor 1 month ago

777 Kč — Anonymous donor 1 month ago

“Hodně štěstí ”
1 221 Kč — Harry 1 month ago

150 Kč — Anonymous donor 1 month ago