Roční asistence pro Martinu

Brno / Organizer: Eva Velková zc.manzes@12enitramcomop

{}
0 %

Roční asistence pro Martinu

Amount raised 139 254 Kč of 180 000 Kč goal
Left -867 days
77 % z původního cíle
The campaign has ended 28. February 2022

Help by sharing

Už jednou jsme Vás pomocí znenáze21 seznámily se životním příběhem naší kamarádky a bývalé spolužačky Martiny Putnové z Brna, která má roztroušenou sklerózu ve velmi pokročilém stádiu. Požádaly jsme o pomoc a Vy všichni, úžasní lidé, jste Martině pomohli. Peníze použila na doplatek na elektrický vozík, oční navigaci, polohovací postel a asistenci. A její slova díků nebrala konce.

Letos Martina oslavila padesáté narozeniny a její zdravotní stav se bohužel zase zhoršil... Je upoutaná zcela na invalidní vozík a hýbe pouze hlavou. A přidaly se další zdravotní problémy.

Po peripetiích s rozvodem se muž odstěhoval ze společné domácnosti a ona zůstala odkázána na celodenní pomoc asistentů. Noční asistenci a polohování jí zajišťuje její syn, ale i on plánuje své osamostatnění.

Než se Martině podaří přestěhovat se do chráněného bydlení, kde budou asistenční služby lépe dostupné, je nutné zajistit pro ni péči na každý den.

Na asistenční služby potřebuje Martina asi 34.000 Kč měsíčně, její příspěvek na péči činí 19.200 Kč. Každý měsíc jí tedy chybí cca 15.000 Kč. Pojďme jí prosím zase pomoct!

Společnými silami zajistíme Martině důstojné žití, sbírka jí pomůže uhradit asistenci v domácím prostředí na celý rok. A to není málo!

Děkujeme za jakoukoliv pomoc, opravdu si toho moc vážíme. Martině pomůžete i sdílením odkazu na sbírku na sociálních sítích.

Jana a Eva

 

Děkujeme!

27. 02. 2022

Blíží se konec sbírky pro Naši kamarádku Martinu a my všichni z jejího okolí opravdu moc děkujeme za všechny příspěvky a podporu. I v této nelehké době se našlo hodně lidí s otevřeným srdcem a ochotou pomoci. Ještě jednou všechny zdravíme a DĚKUJEME VŠEM!

Poděkování

08. 02. 2022

Velké poděkování Vám všem! Opravdu moc moc děkujeme za každý příspěvek pro Martinu, za pomoc se sdílením na odkaz sbírky a za slova podpory. Díky Vaší pomocí bude mít Martina příspěvek na asistenční služby a to je skvělé!

Poděkování

02. 01. 2022

Děkujeme za všechny příspěvky a sdílení sbírky pro Martinu. Každé Vaší pomoci si velmi vážíme.

Vše nejlepší v novém roce!

191 donations

50 Kč — Alena 2 years ago

30 Kč — Anonymous donor 2 years ago

30 Kč — Anonymous donor 2 years ago

30 Kč — Anonymous donor 2 years ago

30 Kč — Anonymous donor 2 years ago

50 Kč — Anonymous donor 2 years ago

50 Kč — Anonymous donor 2 years ago

200 Kč — Eva Velková 2 years ago

100 Kč — Anonymous donor 2 years ago

100 Kč — Anonymous donor 2 years ago