Radomír pro svůj vozík potřebuje ergonomickou opěrku

Rožnov pod Radhoštěm / Organizer: Radomír Janiš zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Radomír pro svůj vozík potřebuje ergonomickou opěrku

Amount raised 11 062 Kč of 10 500 Kč goal
Left -770 days
105 % z původního cíle
The campaign has ended 02. June 2022

Help by sharing

Jmenuji se Radomír a je mi 33 let. Ve 3 letech mi byla zjištěna spinální svalová atrofie 3.typu. Do svých 12 let jsem chodil, ale později se můj stav začal zhoršovat. Snažil jsem se bojovat, co to jen šlo, abych se vyhnul vozíčku, ale bohužel jsem na něm přes veškerou mou snahu skončil.

21 let používám elektrický invalidní vozík, který mi usnadňuje život abych se mohl samostatně pohybovat a dostat se ven, k lékaři a na další nezbytná místa.

Nyní jsem se však ocitl v momentě, kdy potřebuji nový vozík, jehož kostra bude hrazená zdravotní pojišťovnou. Tento základní vozík však neodpovídá potřebám mého zdravotního stavu.

Bohužel, elektricky polohovatelná ergonomická opěrka s elektrickým polohováním, která je při mém stavu nezbytností, pojišťovnou hrazená není, a tak se obracím s prosbou o pomoc na vás.

Momentálně mám z neustálého sezení velké bolesti zad a potřebuji měnit pozice horní části těla, což by bylo právě s touto speciální opěrkou velmi snadné pomocí elektrického ovládání.

Pomůcka mi tak pomůže zmírnit mé problémy tím, že mi poskytne potřebný úhel sedu a odlehčí sedací části páteře, ale zároveň budu schopen jí obsluhovat sám.

Jsem osoba nevýdělečně činná, a tak si nemohu sám dovolit tuto ergonomickou opěrku pořídit. Budu vám moc vděčný za každou pomoc.

Děkuji a přeji vám všem hlavně spoustu zdraví.

11 donations

252 Kč — Anonymní dárce 2 years ago