Psychologická podpora pro Libora a Martinu

Brno / Organizer: Denisa Zavadilová zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Psychologická podpora pro Libora a Martinu

Amount raised 3 927 Kč of 30 000 Kč goal
Left 13 days
13 % z původního cíle
The campaign has ended 04. July 2024

Help by sharing

Jsem samoživitelka dvou dětí Libora (15) a Martiny (10). Prošli jsme si nedávno dost složitým obdobím, které bychom s pomocí kamarádů a dalších neziskových organizací nebyli schopni zvládnout.

Z azylového bydlení jsme se přestěhovali do nájmu, našla jsem si práci jako prodavačka v Bille. V říjnu loňského roku jsem bohužel skončila na nemocenské a moje zdraví mi neumožnilo se do práce vrátit. Tou dobou jsem zároveň řešila problémy obou dětí ve škole, začaly mít zdravotní problémy, stěžovaly si na šikanu.

Po návštěvě specializované poradny nám bylo doporučeno využít individuální domácí výuku. Syn dokonce skončil vlivem stresu v nemocnici. U dětí se projevila stresová zátěž, emoční porucha, úzkostné stavy.

Jak sbírka pomůže?

Začala jsem řešit individuální vzdělávání a změnu školy, aby syn mohl normálně dostudovat ročník a poslední rok školní docházky. Od března letošního roku se povedlo a učí se doma, jsou žáky jiné školy.

Oba však potřebují dlouhodobou psychologickou podporu, dětských psychologů je nedostatek. Chceme proto využít podporu soukromého odborníka, konzultace jsou ale placené a já na ně nemám. Moc by nám také pomohlo zakoupení počítače k domácí výuce dětí.

Proto vás prosím o pomoc, sami to nezvládneme. Máma Denisa

4 donations

2 000 Kč — Anonymous donor 3 weeks ago

“At se vám daří.”
1 000 Kč — Monika 2 months ago

“Přeji vaší rodině hodně síly a vytrvalosti. Věřím, že vše zvládnete a váš život bude šťastnější.”
150 Kč — Dobrosrdečný dárce 2 months ago

“Vím, jak to může být pro děti někdy těžké, i když mají zázemí, natož, když se jim mění bydlení a máma sama není v pořádku. Přeji mnoho štěstí a dětem úspěchu.”
777 Kč — Tereza Kišgeci 2 months ago