Prodlužme společný čas Michalovi a jeho rodině

Praha / Organizer: Monika Vilímová zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Prodlužme společný čas Michalovi a jeho rodině

Amount raised 2 736 186 Kč of 3 000 000 Kč goal
Left -411 days
91 % z původního cíle
The campaign has ended 09. June 2023

Help by sharing

Michal je trenér, kouč, úspěšný atlet, celoživotní optimista a člověk, který stran životosprávy v podstatě nikdy nešlápl vedle. Nikdy nepil alkohol, nekouřil a nad jeho fyzickou i mentální kondicí zůstává rozum stát. Setkání s ním změnilo životy mnoha desítkám lidí, kteří se sebou chtěli něco udělat. Ať už to byl běh, koloběh, běžky nebo otužování, dokázal nás všechny vést za hranice vlastních možností.

V létě 2021 si Michal vzal Petru a společně se těšili na narození miminka.

V září ale Michal při soustředění v italském Livignu zkolaboval a lékaři mu později diagnostikovali rakovinu plic ve 4. stadiu.

Od té doby absolvoval několik druhů léčby, z nichž bohužel ne všechny vedly ke zlepšení stavu. V současné době jsou všechny možnosti Michalovy léčby hrazené pojišťovnou bohužel vyčerpané. Další léčbu, která může zpomalit postup jeho nemoci, si tedy musí hradit sám.

Měsíční náklady na léčbu jsou 140 000 Kč.

Michal v životě nebojuje poprvé. V 21 letech mu lékaři diagnostikovali Bechtěrevovu nemoc, chronické onemocnění, které vede ke ztuhnutí páteře.

Ač mu lékaři řekli, že Bechtěrev znamená konec jeho atletické kariéry, žádný konec se nekonal.

Michal absolvoval biologickou léčbu a protože od té doby každé ráno hodinu poctivě cvičí, projevy této nemoci jsou u něj minimální. Dnes je mu 40 let.

Stejně jako se ani na vteřinu nevzdal tenkrát, nevzdal se ani v momentě, když se dozvěděl, že má rakovinu. Lékaři nejprve odhadovali, že Michalovi zbývá měsíc života. Z měsíce je v tuhle chvíli měsíců už 17 a my doufáme, že jich Michala stále hodně čeká.

Jak sbírka pomůže?

Peníze ze sbírky by Michal a jeho rodina použili na náklady související s léčbou, rehabilitaci a odlehčovací služby, které budou potřeba. Chceme prodloužit společný čas Michalovi, Petře a Matteovi.

A děkujeme, že nám pomůžete!

Poděkování a nejsmutnější zpráva

12. 06. 2023

Milí dárci, bohužel vám přinášíme tu nejsmutnější zprávu. V sobotu nás Michal opustil. Věděl, jak moc jste ho na jeho cestě chtěli podpořit a moc si toho vážil. Zůstala tu po něm Péťa s ročním Matteem na mateřské dovolené. Tatínka a milujícího muže jim bohužel nikdo nevrátí, ale vaše dary pomohou ubrat alespoň každodenní starosti. 

Děkujeme.

Jste úžasní !!!

04. 05. 2023

Všem dárcům ze srdce děkujeme. S úžasem jsme sledovali jakou rychlostí se sbírka pro Michala plní. Finance které pokryjí Michalovu roční léčbu se už sešly. Vy ale stále nepřestáváte přispívat a proto jsme navýšili cílovou částku sbírky na 3 000 000 Kč. Prostředky navíc pomohou Michalově rodině v době, kdy on sám může pracovat jen v omezené míře a kdy je zároveň Péťa s ročním Matteem na mateřské dovolené. Společně jim můžeme ubrat ještě trochu každodenních starostí.

Monika 

Patrons 2

Monika Vilímová2

Organizátorem a partnerem sbírky je Monika Vilímová, záchranářka ZZS

Lemniskata.cz

Partnerem sbírky je e-shop lemniskata.cz a jeho zákazníci.

2633 donations

106 Kč — E-shop Lemniskáta a jeho zákazníci 1 year ago

“Jste ta nejlepší dvojka, co znám. Mám vás moc ráda. Posilam objeti a mnoho sil 💛”
2 222 Kč — Míša 1 year ago

“<3 držíme všechny palce a moc na vás myslíme.”
2 112 Kč — Anonymous donor 1 year ago

2 000 Kč — Anonymous donor 1 year ago

“Tvůj život mi bude inspirací. ”
433 Kč — Anonymous donor 1 year ago

“Držte se! Přejeme co nejvíc společného času!!”
1 000 Kč — Radouš a Gabča 1 year ago

“Míšo znám tě nějakou tu dobu a vždy jsi mi byl velkou inspirací. Obzvláště teď v těchto dnech, kdy si i má rodina prochází podobnou situací.Přejeme hodně štěstí”
500 Kč — Ondřej Koláček 1 year ago

252 Kč — Anonymous donor 1 year ago

373 Kč — Anonymous donor 1 year ago

“Držte se ;)”
1 111 Kč — Vašek 1 year ago