Pro tátu hrdinu

Ostrava / Organizer: Spolek rodičů při ZŠ Sekaniny zc.yninakes@ucidor.adar

{}
0 %

Pro tátu hrdinu

Amount raised 86 186 Kč of 400 000 Kč goal
Left -1355 days
22 % z původního cíle
The campaign has ended 22. March 2020

Help by sharing

Když se vloni v úterý 10.prosince rozezněly čekárnou traumatologie Fakultní nemocnice Ostrava výstřely,Petr Lang neváhal. Vlastním tělem chránil svou dceru Lucii, kterou toho dnedoprovázel k lékaři. Bránil ji před mužem, který zahájil z pistole palbuna přítomné pacienty a nemocniční personál. Bez varování a z bezprostředníblízkosti. Zahynulo sedm lidí. Petru Langovi se podařilo dceru zachránit, alesám střelným zraněním, i přes veškerou péči lékařů, podlehl.

Rodina Langových – manželka a dvědcery – se nyní vypořádá s tragickou a naprosto nečekanou ztrátou devětačtyřicetiletéhootce a manžela. I přes bezprostřední pomoc Petrových kolegů z Vězeňskéslužby ČR musí Langovi do budoucna počítat s výpadkem příjmů do rodinnéhorozpočtu.

Finance vybrané prostřednictvímsbírky zajistí především dospívající dceři Lucii dostatek prostředků pro jejístudijní a mimoškolní aktivity a další nezbytné potřeby. Cílová částka 400tisíc korun ulehčí Lucce start do života.

Sbírku pro rodinu Langovýchzaložil Spolek rodičů ZŠ Sekaniny, kterou Lucie navštěvuje. Petr Lang bylrovněž členem tohoto spolku. Jako příslušník Vězeňské služby ČR působil od roku2005, jeho profesionální přístup k práci byl podle jeho kolegů vždy příkladem ipro ostatní.

Střelba v Ostravě (Události, Česká televize 12.11.2019)

Badminton pomáhá

03. 03. 2020

V sobotu 29. února 2020 jsme pořádali již desátý ročník Malého Badmintonového turnaje (MBT), letošní, jubilejní MBT byl také benefičním, účastníci mohli přispět na pomoc Pro tátu hrdinu. Zúčastnilo se rekordních 39 účastníků včetně juniorské kategorie. Vybrali a na sbírkové konto vložili krásných 10.956 Kč. Oblíbeným sportem Lucky je právě badminton, který trénuje a účastní se juniorských turnajů, takže věříme, že tato vybraná částka pomůže, alespoň finančně podpořit i tuto aktivitu. Velké díky všem přispěvatelům. Sbírka bude aktivní ještě 19 dní,  děkujeme za pomoc. (jedná se o veřejnou sbírku a dar si můžete odečíst od daňového základu daně z příjmu).  

Stránky letošního MBT jsou www.dobryobchod.cz/mbt2020 

Patrons 1

Spolek rodičů při ZŠ Sekaniny

Patronem této sbírky je Spolek rodičů při ZŠ Sekaniny.

56 donations

501 Kč — Anonymous donor 4 years ago

200 Kč — Anonymous donor 4 years ago

2 000 Kč — Anonymous donor 4 years ago

“Tuto částku vybrali účastníci turnaje v badmintonu, který se konal v sobotu 29. února 2020. Držíme palce.”
10 956 Kč — Benefiční 10. ročník MBT 2020 4 years ago

5 000 Kč — Anonymous donor 4 years ago

500 Kč — Anonymous donor 4 years ago

500 Kč — Anonymous donor 4 years ago

“Můj manžel je policista a kdyby byl na místě, mohla teď být naše rodina v té stejné situaci, jako je ta vaše. Ty peníze to je to poslední. Kdybyste někdy něco potřebovali, napište na email. Rádi pomůžeme jinak než finančně. ”
1 000 Kč — Anonymous donor 4 years ago

500 Kč — Anonymous donor 4 years ago

250 Kč — Anonymous donor 4 years ago

Discover more

Vánoční přání pro nevidomou Violku: Naděje existuje
101 %

Vánoční přání pro nevidomou Violku: Naděje existuje

Merry Christmas for children of single parents
62 %

Merry Christmas for children of single parents

Vánoční sbírka pro toulavé pejsky z Gruzie
187 %

Vánoční sbírka pro toulavé pejsky z Gruzie