Pro Míšu: rozvojový kurz jí umožní pomáhat dětem

Chlumec nad Cidlinou, Sadová / Organizer: Porozumění mysli z.s. zc.ilsyminemuzorop@tak

{}
0 %

Pro Míšu: rozvojový kurz jí umožní pomáhat dětem

Amount raised 21 246 Kč of 20 100 Kč goal
Left -517 days
106 % z původního cíle
The campaign has ended 16. January 2023

Help by sharing

Neziskovka Porozumění mysli rozdává stipendia na studium v Akademii PRO profesionály lídry. Míša bude studovat jako dětský kouč, bude pak součástí Star teamu a pomáhat dětem ve svém okolí vracet se ke svému původnímu nastavení - duševnímu zdraví.

Krásný den všem, 🌸chtěla bych se podělit s vámi o mou šanci, jak mužů být více nápomocná dětem🥰

Můj příběh začal tak, že jsem si začala uvědomovat jak to chodí na školách a kolik dětí má úzkosti, stres a deprese. Byla jsem vždy takový tichý člověk a když mě časem poznali, tak se s problémy obraceli na mě. Tyhle stavy měly z více důvodů, na mě se obraceli většinou s těmito: rodiče, škola, kamarádi, sebevědomí, těch důvodů může být hodně.

Jsem ráda že se mi spolužáci svěřovali, protože jsem v tu chvíli byla pro ně a snažila jsem se jim co nejvíc pomoc. Bohužel to občas nešlo…nevěděla jsem totiž jak. Chci se v tom zlepšit a víc o tom vědět, abych mohla být víc dětem nápomocná. Nechci, aby to někteří řešili sebepoškozováním a nedej bože sebevraždou, bohužel někteří z mých přátel mají sebevražedný sklony. Byla jsem i tam, když to moje kamarádka chtěla udělat. Díky tomu, že jsem s ní o tom mluvila a byla jsem tam pro ní, tak tu je. Ale trpí úzkostmi a panickými ataky a já jsem došla do takové fáze, že nevím jak pomoc, nevím jak na to…


Dostala jsem úžasnou šanci jak můžu být v tomto lepší.

Míša je úžasná dívka, která umí naslouchat vlastní moudrosti. Věříme, že toto je způsob, jak pomoci mnoha dětem, které stále častěji trpí poruchami příjmu potravy, úzkostmi a depresemi a to vše vyúsťuje bohužel v různé formy sebepoškozování. Tento způsob "ventilování" napětí je u dětí bohužel podporován na sociálních sítích. Jsme proto nadšení z myšlenky udělat z našich dětí influencery se znalostí duševního zdraví.

Tato sbírka pomůže Míše studovat 3 x 5 dní naživo v kurzu, který trvá 27 týdnů. Celé školné uhradí nezisková organizace Porozumění mysli z.s. Míša žádá o příspěvek na ubytování a jídlo na 15 dní během 27 týdnů trvání programu. Celkem potřebujeme 3krát 6 700 Kč, tedy 20 100Kč. Přidáte se k této úžasné akci a přispějete Míše?

Více na https://porozumenimysli.cz/akademie-pro-2022/

38 donations

3 000 Kč — Anonymous donor 2 years ago

500 Kč — Anonymous donor 2 years ago

“Ať se Ti vše povede, držím palce :-) ”
500 Kč — Jiří Klimeš 2 years ago

373 Kč — Anonymous donor 2 years ago

373 Kč — Anonymous donor 2 years ago

200 Kč — Anonymous donor 2 years ago

400 Kč — Anonymous donor 2 years ago

“Jsi úžasná bytost. Ať se ti daří pomáhat ostatním. <3”
350 Kč — Leni 2 years ago

123 Kč — Anonymní dárce 2 years ago

100 Kč — Anonymous donor 2 years ago