Přišla o všechno, teď bojuje pro děti: nový začátek

Blansko, Velké Opatovice / Organizer: Zuzana Šubrtová zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Přišla o všechno, teď bojuje pro děti: nový začátek

Amount raised 0 Kč of 30 000 Kč goal
Left -151 days
0 % z původního cíle
The campaign has ended 08. July 2022

Help by sharing

Touto formou žádám všechny dobré duše o pomoc pro svoji sestru a její dva syny. Moje sestra Barbora (33) s jejími syny Petřík (6) a Jiřík (5) přišli o byt, o oblečení i veškerý nábytek. Bydlela s přítelem, se kterým v té době vše platili společně. Po roce se vztah bohužel rozpadl a Barbora se svými dětmi zůstala bez peněz v bytě, který byl nad její finanční možnosti.

V bytě jí začal vznikat dluh, a tak jí majitel dal výpověď z bytu.

Zbylo jí jen to, co si zvládla odnést v batohu. Sestra navíc trpí celiakií, což je zdravotní omezení, které je finančně náročné, jelikož by si správně měla kupovat speciální potraviny a výživu. Ale tím, že si je nemůže dovolit, skutečně hodně zhubla – vedlo to i k hospitalizaci v nemocnici.

Bolí mě vidět, jak se mi sestra ztrácí před očima, a že děti nejsou spolu s maminkou.

Aktuální situace je taková, že děti jsou u své babičky – naší maminky (60). Sestru u sebe ovšem ubytovat nemůže, a tak spí různě po kamarádkách. Proto zde žádám o tuto pomoc, aby mohly být děti zase se svojí maminkou, která by se dala do hromady a začala se uzdravovat. Peníze budou využity na zaplacení kauce a prvního nájmnu v novém bytě.

Sbírku spouštíme s doporučením sociálního pracovníka, se kterým Barbora spolupracuje. Sestra ještě nenašla nové bydlení, ale aktivně ho hledá, až se jí to podaří, penízky ze sbírky budou převedeny, aby už konečně mohla zase nastartovat šťastnější životní etapu.

Všem z celého srdce moc děkuji.

3 donations

“Převod do sbírky Domov pro nemocného Šimona, jeho sestřičku a maminku”
-352 Kč — znesnáze21 5 months ago

252 Kč — Hanka 8 months ago

100 Kč — Aneta 8 months ago