Přijmi se ve své kráse

Praha / Organizer: Jana Bergerová zc.regrebanaj@esimjirp

{}
0 %

Přijmi se ve své kráse

Amount raised 14 434 Kč of 60 000 Kč goal
Left -1104 days
24 % z původního cíle
The campaign has ended 19. May 2021

Help by sharing

Jmenuji se Jana a ve svém životě jsem se setkala s mentální anorexií a domácím násilím. Oboje mi změnilo život. Ráda bych ho nyní pomáhala měnit jiným ženám, když to třeba ještě nejde dát do slov.

Projekt PŘIJMI SE VE SVÉ KRÁSE je pro ženy, které se setkaly s čímkoliv, co narušilo jejich vztah k sobě samým a jsou na své cestě přijetí jakkoliv daleko. Velký krok kupředu na ní můžete udělat díky fotografii.

Moje práce spočívá v tom, že sdílíme, přijímáme a tvoříme. Velmi často v průběhu fotografování, v prostoru, který poskytnu, dochází k zážitku přijetí sama sebe. A tenhle zážitek už nejde vymazat z paměti.

Klientka se do něj může vracet kdykoliv, když v realitě stojí ve starém cyklu myšlenek. Dochází k posunu, který může vést k uzdravení. Projekt je postaven neziskově. Vznikl na základě hluboké zkušenosti, vlastního příběhu a daru, který mi byl ve formě fotografie dán, schopnost zachytit krásu momentu.

Abych sezení mohla nabídnout každé ženě, která by ráda, rozhodla jsem se vytvořit otevřený fond, ze kterého ženy mohou čerpat. A nabídnout sezení i pro ty, které si to nemohou dovolit.

Vybrané prostředky budou použity na zařízení lokací na focení, administrativu (produkci) související se setkáním a na pokrytí nákladů společně stráveného času. Ten zahrnuje 2-3 hodiny povídání a 1-2 hodiny focení.

Klientka si odnese cca 15 upravených fotografií a v několika bodech osobní poznámky, které ji kdykoliv mohou připomenout sezení a navrátit ji do tématu PŘIJETÍ SE.

Ročně se s domácím násilím setká mnoho žen. S poruchami příjmu potravy také. Naštěstí se o tom již začíná víc a víc mluvit a přiznat si, jak málo si žena věří, už není tabu.

Ráda bych podpořila každou ženu, která potřebuje předat trochu naděje, že z toho lze vystoupit.

Pokud máte ve svém okolí někoho blízkého, ženu, která by potřebovala podpořit, můžete přispět konkrétně jí na setkání/focení. Jméno ženy mi pak zašlete na email: prijmise@janaberger.cz

Děkuji. Jana


5 donations

121 Kč — Anonymous donor 3 years ago

373 Kč — Jana Rudyšová 3 years ago

“Jani, jste skvělá žena, krásná a silná. Držím palce!”
200 Kč — Lucie 3 years ago

11 740 Kč — Khoustnoutdinová Lilie 3 years ago

“Přeji ženám, které projektem projdou, aby šířily dále radost z vykročení na cestu přijetí. ❤️”
2 000 Kč — Lenka K. 3 years ago

Discover more

Miloš je 15 let upoután na vozík. Přídáme mu na nový!
19 %

Miloš je 15 let upoután na vozík. Přídáme mu na nový!

David bojuje s následky úrazu: podpořme ho!
185 %

David bojuje s následky úrazu: podpořme ho!

Valinka po amputacích všech končetin bojuje dál! Podpořme statečnou dívku!
694 %

Valinka po amputacích všech končetin bojuje dál! Podpořme statečnou dívku!