Přibližme veřejnosti problémy dospívajících v dnešní době

Opava / Organizer: Matty Matess zc.manzes@tcatnocyttam

{}
0 %

Přibližme veřejnosti problémy dospívajících v dnešní době

Amount raised 0 Kč of 100 000 Kč goal
Left -154 days
0 % z původního cíle
The campaign has ended 19. February 2024

Help by sharing

Plánujeme natočit v Moravskoslezským kraji dokumentární film na téma současné doby.

Chceme poukázat na problémy, téhle generace, které se výrazně zvyšují. Proto jsme vytvořili zajímavý příběh, který se skládá z realistických a pravdivých věcí.

Ztvárnili jsme děj pro všechny věkové kategorie ať si v tom každý najde to své.. Pořád rostou procenta u dětí, teenagerů, kteří mají deprese v horším případě se sebepoškozují a nikomu nic neříkají a bojují s tím sami, chceme, tak dát najevo, jak dětem, že se to dá řešit, tak i rodičům, že vše nemusí být takové, jak se zdá.

Proto vytváříme tenhle dokumentární film, který osloví vetší okruh lidí. Budeme s tím chodit po Základních školách a dělat besedy žákům o tomhle tématu.


Jelikož jsem student a zabývám se dětskou psychologii, zarazilo mě, že tohle téma se neřeší a rostou pořád procenta dětí s podobnými problémy, mám dětské tábory, kde slýchávám různé historky. Nedávno jsem narazil na mladého klučinu u kterého jsem zpozoroval, že ho něco trápí, po chvíli se mi svěřil s jeho problémy, co zažívá a hlavně, co zažil. A právě tohle mě motivovalo s mojí kamarádkou.


Samotné natáčení a celková realizace není úplně levná, proto jsem přidáváme tuhle sbírku, kde dáváme možnost nám jakoukoliv částkou přispět. Na oplátku Vám poděkujeme v titulkové scéně.

Předem chceme všem poděkovat, jak už za přečtení téhle sbírky nebo jakékoliv finanční podpory.

Vážíme si toho a věříme v to, že můžeme zachránit ne jen jeden život.