Požár vzal samoživitelce domov. Pomozme!

Staré Křečany / Organizer: Nadační fond pomoci zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Požár vzal samoživitelce domov. Pomozme!

Amount raised 847 Kč of 1 600 000 Kč goal
Left -101 days
0 % z původního cíle
The campaign has ended 12. April 2024

Help by sharing

Před týdnem se můj život a život mých dcerek otočil naruby. Vyhořel náš rodinný dům v obci Staré Křečany, kde jsem žila od narození.

Náš domeček, bylo to to jediné, co jsem s dětmi jako samoživitelka měla.

Jak sbírka pomůže?

Příčina požáru byla od elektřiny – nějaké přetížení atd. Škoda je 3 miliony, ale mám starou pojistku, takže pojišťovna mi na opravy dá necelých 45 %. To vystačí pouze na firmu, která dům vyčistí, na asanaci domu a na novou elektřinu a na kousek střechy. Abych dům zachránila a mohla se do něj třeba za rok vrátit, potřebuji finance, pomůže mi s něčím mamka, ale sama nemá tolik, takže třeba přidá na okna v domě. Jsem samoživitelka se dvěma dcerkami, pracuji brigádně na 2 místech, abych se postarala o své děti a měla pro ně na jídlo a základní potřeby. Jakékoli pomoci si budeme moc vážit a budeme za ni velice vděčny. Člověk si celý život něco buduje a za půl hodiny přijde úplně o vše. Jen popel a ohořelý nábytek – nic z našich osobních věcí nám nezbylo. Veškeré naše vzpomínkové předměty nám vzal oheň a voda.

Budeme vám moc vděční za jakoukoliv pomoc.

Děkujeme. 


Máte ve svém okolí podobný případ pomoci? Založte sbírku a pomozte tam, kde je třeba.

Patrons 1

2906

Pro platbu můžete využít také tento QR kód, případně platbu zaslat na účet 4004040040/5500 s variabilním symbolem 2906. Pro zanechání vzkazu využijte tlačítko DAROVAT, také pro běžný převod, platbu kartou a Apple/ Google Pay. Pro potvrzení o daru použijte vždy tlačítko DAROVAT. Více se dočtete v našich Darovacích podmínkách.

3 donations

373 Kč — Alex 4 months ago

“Moc Vám držím palce”
252 Kč — Alex 4 months ago

“Hani, není to moc, ale aspoň pro štěstíčko!!! Přeji ať se podaří vybrat cílová částka. ”
222 Kč — Paja Praha 4 months ago