Postavme Ríšu s Downovým syndromem na nožky!

Praha / Organizer: Nadační fond pomoci zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Postavme Ríšu s Downovým syndromem na nožky!

Amount raised 26 544 Kč of 65 000 Kč goal
Left 86 days
41 % z původního cíle
The campaign has ended 12. August 2024

Help by sharing

Ríša je mé prvorozené děťátko a všechna vyšetření v těhotenství byla v pořádku, o to větší šok pro nás byl, když mi pár dní po porodu sdělili podezření právě na Downův syndrom, které se bohužel potvrdilo.

Ríša nyní ve svých 2 letech stále nechodí, má problémy s jemnou motorikou, sám se nenají a nenapije.

Vyžaduje celodenní aktivizaci. Zatím nemluví, vydává pouze skřeky. Pomáhají mu neurorehabilitace na neurorehabilitační klinice Astra kde, již 5x byl a ideálně by měl docházet 1x týdně, aby byly vidět pokroky. Jedna lekce ale stojí 1300 Kč, což si bohužel nemůžeme pravidelně dovolit.

Naše 4členná rodina žije v nájemním bytě, na který pobíráme příspěvek na bydlení. V současné době jsem na rodičovské dovolené s Ríšovou půlroční sestřičkou a pracovat může jen manžel.

Jak sbírka pomůže?

Výtěžek sbírky půjde na neurorehabilitace na celý rok, ale moc by nám pomohla alespoň část příspěvku, aby mohl Ríša dál na tyto terapie docházet a dělat pomalé pokroky a být v budoucnu samostatnější. 

Snažíme se, jak můžeme a Ríša má rád také hipoterapie, na které také občas dojíždíme a 1x týdně chodí na ergoterapie, ale tyto terapie mají především dobrý vliv na jeho duševní pohodu a určitě mu také pomáhají, ale pro Ríšův další vývoj je naprosto zásadní, aby se začal stavět a na nožky a následně komunikovat. Výrazně tak zvětšíme jeho šance na alespoň částečně samostatný život.

Předem moc děkuji za podporu a pomoc.

 

Maminka Ríši

Patrons 1

3067

Pro platbu můžete využít také tento QR kód, případně platbu zaslat na účet 4004040040/5500 s variabilním symbolem 3067. Pro zanechání vzkazu využijte tlačítko DAROVAT, také pro běžný převod, platbu kartou a Apple/ Google Pay. Pro potvrzení o daru použijte vždy tlačítko DAROVAT. Více se dočtete v našich Darovacích podmínkách.

44 donations

100 Kč — Anonymous donor about 5 hours ago

50 Kč — Anonymous donor about 6 hours ago

252 Kč — Anonymous donor about 7 hours ago

200 Kč — Anonymous donor about 7 hours ago

777 Kč — Anonymous donor about 8 hours ago

252 Kč — Anonymous donor 1 day ago

300 Kč — Anonymous donor 2 days ago

500 Kč — Anonymous donor 3 days ago

777 Kč — Anonymous donor 3 days ago

“Držte se všichni čtyři. ”
500 Kč — Matěj 3 days ago