Pomozte naší babičce dýchat! Potřebuje přenosný oxygenerátor

Lukavice u Strážova / Organizer: Nadační fond pomoci zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Pomozte naší babičce dýchat! Potřebuje přenosný oxygenerátor

Amount raised 64 702 Kč of 63 504 Kč goal
Left -215 days
102 % z původního cíle
The campaign has ended 14. November 2023

Help by sharing

Naše babička je ten nejzlatější člověk a opora celé naší rodiny. Bohužel, již přes 10 let ji trápí astma. Loni absolvovala pobyt v plicních lázních Janov u Rokycan a pro zhoršení stavu několikanásobnou hospitalizaci na interním oddělení, kam byla z důvodu dušnosti často převážena rychlou záchranou službou, a poté konečně vrácena domů.

V dubnu letošního roku se její stav opět zhoršil a byl nám zapůjčen domů z Klatovské nemocnice stacionární přístroj na 230 V.

Po schválení pojišťovnou OZP nám byl zapůjčen natrvalo nový přístroj, bez záložního zdroje pouze na elektrickou energii, což s sebou nese značné obtíže.

Jak sbírka pomůže?

Bez přístroje naše babička bohužel nemůže existovat.

Když náhodou dojde např. k výpadku proudu, musíme volat rychlou záchranou službu, která ji odveze na kyslík do Klatovské nemocnice. Po zapnutí el. proudu jí tak zase doveze sanitka s kyslíkem zpět domů.

Jelikož se bez kyslíku neobejde, nemůže se snadno dostat ani k lékaři, na kontroly a úřady. Musí jet vždy se sanitkou tam i zpět. Nemůže tak podnikat ani žádné další aktivity spojené s běžným životem. Naše žádost o přenosný oxygenerátor zůstala zamítnutá, a tak se obracíme s prosbou o pomoc na vás. Budeme vám moc vděční za vaši podporu.

Poděkování

20. 11. 2023

DĚKUJEME VŠEM DÁRCŮM kteří na sbírku přispěli. Ačkoliv jich hodně známe osobně a i jim jsme osobně nebo po tel. poděkovali sami i přesto děkujeme přes Vás a i Vaší organizaci za zprostředkování a za pomoc. Děkujeme a jsme s pozdravem M.Oubram a J.Tomanová  

29 donations

200 Kč — Anonymous donor 7 months ago

2 000 Kč — Anonymous donor 7 months ago

“Převod ze sbírky Naděje pro babičku Vlastu s rakovinou”
3 602 Kč — znesnáze21 7 months ago

1 000 Kč — Jarda 7 months ago

1 000 Kč — Anonymous donor 7 months ago

1 500 Kč — Kubíci 7 months ago

“Ať se Vám lépe dýchá.”
10 000 Kč — Radomír Jašek 7 months ago

500 Kč — Šimková 7 months ago

100 Kč — Anonymous donor 7 months ago

100 Kč — Anonymous donor 7 months ago