Pomozte nám udržet kroužky pro děti

Liberecký kraj / Organizer: Human-Art-Help z.s. zc.manzes@avoranjecavalsoraj

{}
0 %

Pomozte nám udržet kroužky pro děti

Amount raised 6 975 Kč of 160 000 Kč goal
Left 43 days
4 % z původního cíle
The campaign has ended 31. May 2024

Help by sharing

Na naše kroužky dochází děti a rodiče z ohrožených skupin, děti samoživitelů, pěstounů, děti jiných národností.

Skupiny nedělíme, spoléháme na vzájemnou interakci, doprovod rodičů je u nás vítaný.

Děti připravujeme na přijímací řízení, pomáháme jim se začlenit, najít přátele, kvalitně využít volný čas a když je potřeba jsme jim i rodičům nápomocni v poradenství a ve zprostředkování kontaktů na další potřebná místa, kde řeší ubytování, práci nebo jiné problémy – například šikanu, nebo jim sháníme učební materiály a pomůcky – například Notebooky.

Jak sbírka pomůže?

Plánujeme navýšení počtu kurzů, ale k tomu nám chybí finanční prostředky.

Výtěžek sbírky tak půjde na nájemné a provoz, což naší situaci velmi ulehčí a podpoříte nás v dalším růstu.

Jelikož se staráme právě o tyto skupiny, děti dostávají výtvarné potřeby i domů, aby i doma měly s čím pracovat a jak využít volný čas.

V tomto roce se nám povedlo dostat 1. studentku na střední školu a nyní připravujeme hned 4 na jarní přijímací řízení. Vedeme i doučování pro děti. Děláme i kroužky pro nejmenší. V tuto chvíli máme na příští rok rozjednané další vhodné prostory abychom intenzitu workshopů mohli ještě navýšit. Kroužky jsou pravidelně ve středy, čtvrtky a soboty. Nárazové workshopy probíhají vždy když je možnost jak finanční, tak programová. Jezdíme pak na výlety do ZOO, škol, na výstavy a jiné.

Vaše příspěvky podpoří děti, které to ve společnosti mají o mnoho těžší, než ty ostatní a naše kroužky jsou pro ně nejen kvalitním trávením času, ale dávají jim možnost rozvoje jich samých a posilují jejich sebevědomí. Jsou jim potřebným rozptýlením po často smutných příbězích, kterými si v životě prošly.

Pojďme tyto děti společně podpořit v jejich talentu!

6 donations

200 Kč — Anonymous donor 1 month ago

252 Kč — Kirsty Mooney 3 months ago

“S velkou radostí rozděluji peníze, které jsem dostala darem od Čestmíra Horkého z Znesnáze21. (Velmi si toho vážím, měla jsem velkou radost!) Rozhodla jsem se je přeposlat do několika sbírek v Libereckém kraji, kde funguje Dobročinný šatník Liberec, díky němuž pomáháme lidem ve složitých životních situacích. Zdravíme Vás s fantastickou partou dobrovolníků a držíme palce, ať se i Vaše sbírka díky laskavým lidem naplní a peníze pomůžou tam, kde mají. Za facebookovou skupinu Dobrovolníci pomáhají v Libereckém kraji Lucie Fürstová”
5 000 Kč — Lucie Fürstová 3 months ago

“Ať se moc daří,dělat dětem svět krásnější.”
373 Kč — Patčatka 5 months ago

“ať se vám daří!”
373 Kč — Anonymous donor 6 months ago

“Pro štěstí 🍀”
777 Kč — Eva 6 months ago