Pomozte nám dát domov odloženým a hendikepovaným papouškům!

Radnice / Organizer: Tereza Garncarz zc.manzes@0021pi

{}
0 %

Pomozte nám dát domov odloženým a hendikepovaným papouškům!

Amount raised 4 701 Kč of 100 000 Kč goal
Left 35 days
5 % z původního cíle
The campaign has ended 22. July 2024

Help by sharing

Jsme dvě holky z Rokycanska , které se starají o hendikepované a odložené papoušky. Naše opeřence bezmezně milujeme a snažíme se jim zajistit co nejlepší podmínky k jejich spokojenému životu. Nejsme záchranná stanice a vše si financujeme sami . Téměř veškeré naše finance jdou na veterinární péči , krmiva atd . Teď bychom potřebovaly Vaši pomoc .


Rády bychom vybudovaly pro naše papoušky domácí voliéry, které by nám pomohly jak pro jejich lepší komfort tak by se nám tím i uvolnilo místo pro další papoušky. Pomůžete odloženým , hendikepovaným i těm o které se již majitelé nemohli nebo nedokázali postarat . Dohromady máme 11 papoušků, některé ve špatném zdravotním stavu , některé trápí psychika . Dva příběhy za všechny:


Ara zelenokřídlý Aroušek byl do 7 měsíců chován ve sklepě, bez světla, krmen pouze černou slunečnicí téměř bez jakéhokoliv kontaktu s člověkem i po téměř 3 letech bojuje s psychikou a bohužel jeho psychický stav se odráží na jeho peří, které si okusuje .


Žako šedý Hugínek je 15ti letý papoušek. Od mala se mu zřejmě nedostávalo správné výživy, dostatku světla a veterinární péče. Huginkovi byla zjištěna těžká deformace páteře , která je nevratně pokřivena, poškozené křídlo a artróza kloubů. Je omezen v pohybu a nemůže létat . Jeho voliéra musí být speciálně upravena , aby byl schopen komfortně přijímat potravu a dále nezatěžoval pohybový aparát.


Finance budou použity na stavbu vnitřních voliér a jejich vybavení . Pokud by se vybralo více či méně vše bude použito pro naše papoušky. Na krmivo , vitamíny či veterinární péči.

11 donations

“Díky za vaši oddanost ❤🙏”
500 Kč — Michael 3 weeks ago

252 Kč — Anonymous donor 3 weeks ago

252 Kč — Anonymous donor 1 month ago

777 Kč — Anonymous donor 1 month ago

“Ať se ptáčátkům daří ❤️”
200 Kč — Anonymous donor 1 month ago

200 Kč — Vendula a Honza 1 month ago

200 Kč — Anonymous donor 1 month ago

“Přeji hodně dárců ”
300 Kč — Šárka a Izzi 1 month ago

“Děkuji za papoušky ”
500 Kč — Hana Hladíková 1 month ago

“Jste skvělé, máte můj velký obdiv, jak dokážete pomáhat handicapovaným papouškům. ”
1 000 Kč — Monika Machová 1 month ago