Pomozte babičce Marušce k důstojnému životu na invalidním vozíku!

Chomutov / Organizer: Martina Michalcová zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Pomozte babičce Marušce k důstojnému životu na invalidním vozíku!

Amount raised 0 Kč of 300 000 Kč goal
Left 45 days
0 % z původního cíle
The campaign has ended 27. August 2024

Help by sharing

Představuji vám mou mamku Marušku, 59letou ženu, která celý život s láskou a s oddaností pomáhala druhým. Vždy by se byla bývala rozdala, a dávala přednost potřebám druhých před svými vlastními. Bohužel, maminku v posledních letech zasáhla krutá rána osudu.

Již několik let se potýká s vážnými zdravotními problémy. Nejprve musela používat francouzské hole, ale i přes to se snažila chodit do práce. Po sérii operací kyčlí a kolen se ale maminky stav zhoršil natolik, že skončila na invalidním vozíku.

Jak sbírka pomůže?

Nyní žijeme v malém pronajatém bytě, který pro maminku není uzpůsoben. Pohyb na vozíku je zde velmi obtížný a maminčin život se tím výrazně zkomplikoval.

Manžel pracuje, a já jsem i přes péči o děti s hendikepy měla dlouhodobě brigádu, než jsem začala pečovat i o maminku, nyní to již možné bohužel není a příspěvek na péči byl přiznán pouze v prvním stupni. Proto se na vás obracím s prosbou o pomoc.

Výtěžek sbírky půjde na pronájem bezbariérového bydlení, nebo dostatečně prostorného bytu a bezbariérové úpravy, které mamince výrazně usnadní každodenní život.

Dále půjde výtěžek sbírky na doplatek speciální pomůcky – automobilu, který nám umožní snadněji a komfortněji vozit maminku především k lékařům a na rehabilitace, ale možná i na výlety, které by jí pomohly psychicky i fyzicky.

I malá částka se počítá!

Vaší pomocí mamince darujete šanci na důstojnější a plnohodnotnější život na invalidním vozíku.

Děkujeme z celého srdce za vaši podporu!

Patrons 1

3112

Pro platbu můžete využít také tento QR kód, případně platbu zaslat na účet 4004040040/5500 s variabilním symbolem 3112. Pro zanechání vzkazu využijte tlačítko DAROVAT, také pro běžný převod, platbu kartou a Apple/ Google Pay. Pro potvrzení o daru použijte vždy tlačítko DAROVAT. Více se dočtete v našich Darovacích podmínkách.