Pomozme přestěhovat rodinu Anny

Brno / Organizer: Anna Buchačová zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Pomozme přestěhovat rodinu Anny

Amount raised 17 039 Kč of 30 000 Kč goal
Left -512 days
57 % z původního cíle
The campaign has ended 28. February 2023

Help by sharing

V rodině Anny bohužel došlo ke změně situace. Anně se sice podařilo najít nový byt, ideální pro její děti i druha, chování jejího druha během posledních měsíců se ale stále víc a víc zhoršovalo, až do bodu, že začal agresivně útočit na děti, a tak byla Anna nucena ho umístit do nemocnice.

Nicméně i bez jeho přítomnosti domácnost pořád trpí finanční nouzí.

Výtěžek sbírky pomůže Anně uhradit další nájemné, aby mohla s dětmi zůstat v jejich novém domově. Pojďme této mamince samoživitelce společně pomoci!

...........................................................

Jmenuji se Anička a mou rodinu postihly 2 velmi smutné události najednou.

Ta první je, že můj milovaný partner František utrpěl záchvat mrtvice, a tak jsme se mimo naše 4 děti musela začít starat také o něj. František navíc v Česku nemá ani trvalý ani přechodný pobyt, takže v době celého incidentu jsem už musela platit nemocnici z vlastních prostředků.

Přestěhovat se bez příjmu

Druhý problém je, že za necelý měsíc a půl se bude muset celá naše 6členná rodina přestěhovat, protože dům, ve kterém bydlíme se bude bourat.

Vzhledem tomu, že nám momentálně scházejí peníze i na základní potřeby, protože peníze, které nosil František nám citelně chybí a z jiné části širší rodiny není podpora možná, tak nemáme na uhrazení potřebné kauce a nájemného.

Prosím, pomozte nám s těmito prvotními výdaji spojenými s bydlením. Částka, kterou potřebujeme vybrat abychom se mohli přestěhovat je 30 000 Kč.

Výtěžek sbírky použijeme na kauci a nájemné.

To jediné, co mě stále drží nad vodou je, že prognózy doktorů ohledně Františkova stavu jsou velmi dobré: pokud bude můj milovaný partner pravidelně absolvovat rehabilitace a logopedii, do roka může více méně znovu dobře fungovat. Nicméně bez pojištění nemáme peníze ani na převozy sanitkou, ani na prášky a pleny pro něj, nemluvě o rehabilitacích. Tohle všechno se snad vyřeší přechodným pobytem, který by měl František do měsíce dostat, a tím pádem i pojištění, ale naše současná situace je opravdu žalostná.

Prosím, držte nám palce, a pokud je to jen trochu možné, tak nám pomozte v těchto velmi vypjatých chvílích našeho života.

23 donations

2 000 Kč — Anonymous donor 1 year ago

150 Kč — Anonymous donor 2 years ago

252 Kč — Martina 2 years ago

6 240 Kč — Anonymous donor 2 years ago

252 Kč — Anonymous donor 2 years ago

1 221 Kč — Anonymous donor 2 years ago

500 Kč — Anonymous donor 2 years ago

252 Kč — Anonymous donor 2 years ago

10 € — Anonymous donor 2 years ago

“Hodně štěstí!”
1 221 Kč — Anonymous donor 2 years ago