Pomozme Petře být opět aktivní!

Praha / Organizer: Petra Volfová moc.liamg@ykcjupavoflov

{}
0 %

Pomozme Petře být opět aktivní!

Amount raised 0 Kč of 95 000 Kč goal
Left 39 days
0 % z původního cíle
The campaign has ended 25. July 2024

Help by sharing

Jmenuji se Petra je mi 40 let a vždy jsem se věnovala sportu. Jednoho dne jsem se ovšem vydala na projížďku na kole, jako jsem to dělala skoro každý den. Bohužel mi před kolo skočil zajíc a já utrpěla četné zlomeniny. Na projížďku jsem vyrazila sama, naštěstí mi pomohli kolemjdoucí a zavolali mi záchranku.

Následovala mě operace v Motole, na začátku se zdálo, že se vše hojí dobře, ale pak přišel zvrat.


Po dlouhých a vyčerpávajících vyšetření mi byl diagnostikován Algodystrofický syndrom operované končetiny. Rehabilitace zatím nepřinesla žádné výsledky. Následovaly proto další tři operace, ale ani jedna nepřinesla úlevu. Bohužel nyní dokážu ujít jen pár metrů venku a trpím neustálými bolestmi.

Jak Sbírka pomůže?

Mojí situaci by mi momentálně usnadnilo nějaké starší auto, které bych používala především na dojíždění k lékařům a na rehabilitace. Pokud by mi nějaké peníze zbyly, použila bych je na další terapie a léčbu, která by mi mohli pomoci s mým zdravotním stavem a hlavně by mi ulevila od bolestí a pomohla s hybností.Rehabilitace prozatím neměli žádný efekt. Následovali ještě tři operace, které byly také bez efektu. Venku ujde pár metrů, trpí permanentními bolestmi. Život by ji usnadnilo auto a také absolvovat léčbu v hyperbarické komoře.