Pomozme mamince Michale rehabilitovat

Ostrava / Organizer: Michala Kružicová moc.liamg@226891aknasim

{}
0 %

Pomozme mamince Michale rehabilitovat

Amount raised 3 111 Kč of 20 736 Kč goal
Left 47 days
15 % z původního cíle
The campaign has ended 09. April 2024

Help by sharing

Jmenuji se Michala a jsem maminka 2 dětí a samoživitelka, která se teď snaží o to, aby mohla zase normálně přirozeně chodit a dělat vše, jako každý zdravý člověk.

Při chůzi v práci mě začalo hrozně bolet koleno, až jsem měla chvilku pocit, jako by mě ta noha neposlouchala. Podlomila se mi asi 2krát, kdy bolest byla opravdu silná, myslela jsem si, že to není nic vážného, a že to chce prostě rozchodit, jenže do konce směny mi koleno šíleně nateklo a já cítila, že tam mám vodu. Následovalo běhání po doktorech a 4 týdny bolesti.

Nakonec mě neminula artroskopie kolene, kdy se zjistilo, že mám deformované chrupavky a ty se musely zbrousit.

V nemocnici jsem byla 4 dny, vše vypadalo docela nadějně, ale rekonvalescence trvala dlouho, a i rehabilitace moc nepomohla a vzhledem k tomu, že jsem byla dlouhodobě na nemocenské, jsem se dostala do velké finanční tísně.


Jak sbírka pomůže?

Ted jsem již začala chodit do práce a snažím se, ať to nějak zvládneme a překonáme. Rehabilitaci jsem měla jen 5 návštěv, protože to je jediné, co hradí pojišťovna a bohužel nemám finance, kde vzít na další rehabilitaci a fyzioterapii, aby se mi noha zcela uzdravila.

Proto žádám o finanční podporu, abych mohla opět fungovat a chodit, kdy nebude pro mě bolestivá a náročná i obyčejná chůze. Všem moc předem děkuji.

Poděkování

29. 01. 2024

Mockrát děkuji Vám všem ...🙏🏻

2 donations

“Přeju, ať investice do rekonvalescence splní očekávání a ať jste zcela zdravá!”
1 111 Kč — ON 3 weeks ago

“Přeji brzké uzdravení”
2 000 Kč — Anonymous donor 1 month ago