Pomozme Májince se spastickou mozkovou obrnou: Sbírka na dopravu k doktorovi

Česká Třebová / Organizer: Nadační fond pomoci zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Pomozme Májince se spastickou mozkovou obrnou: Sbírka na dopravu k doktorovi

Amount raised 0 Kč of 200 000 Kč goal
Left 65 days
0 % z původního cíle
The campaign has ended 25. September 2024

Help by sharing

Jmenuji se Martina a jsem samoživitelka, se 3 dětmi: 8letou Májinkou (Martinkou), 15letým Josefem a již plnoletým Kristiánem.

Májinka, které je 8 let, trpí spastickou mozkovou obrnou.

Její stav je natolik vážný, že je odkázána na invalidní vozík a potýká se s vážnými problémy s nožičkami a míchou.

Léčbu absolvuje ve Fakultní nemocnici Praha, kam s ní musíme pravidelně dojíždět. Bohužel, kvůli Májinčině stavu a nutnosti neustálé péče o ni, nemám možnost pracovat v zaměstnání, a tak se naše rodina potýká s vážnou finanční tísní.

Náklady na léčbu a zdravotní pomůcky jsou enormní a k tomu se přidává i problém s dopravou. Nemáme auto, a tak je pro nás náročné a zdlouhavé dojíždět do vzdálených nemocnic, jako je Fakultní dětská nemocnice Brno nebo Fakultní nemocnice Hradec Králové.

Vzdálenost z našeho bydliště v České Třebové do Prahy je více než 200 km, a i když mám řidičský průkaz, z finančních důvodů si auto dovolit nemůžeme. Všechny peníze, které vydělám, sotva stačí na pokrytí základních životních potřeb, jako je nájem, elektřina a plyn.

Jak sbírka pomůže?

Proto se obracím s prosbou o pomoc na vás. Ráda bych pro Májinku pořídila automobil, který nám usnadní cestování na lékařská vyšetření a kontroly. Celková částka na pořízení automobilu se pohybuje okolo 200 000 Kč.

I malá pomoc se počítá. Každý Váš dar nás přiblíží k cíli a pomůže Májince usnadnit cestu za lepším životem.