Pomozme Evě a jejím čtyřem dcerám najít nový domov

Pomozme Evě a jejím čtyřem dcerám najít nový domov
Amount raised 1 252 Kč of 80 000 Kč goal
Left -116 days
2 % z původního cíle
The campaign has ended 08. January 2026

Vyrůstala jsem v dětském domově a už tehdy jsem si slíbila, že udělám všechno pro to, aby moje děti měly skutečný domov. To se mi až dosud dařilo. Poslední tři roky jsme bydlely v pronajatém bytě, který byl sice starší a skromný, ale vytvořila jsem z něj útulné místo pro nás pět.
Teď se ale majitelé rozhodli byt prodat a já s mými čtyřmi dcerami musím pryč.
Nájem i zálohy jsem vždy platila včas, ale na kauci a první nájem naráz už sama nestačím. Otec na dcery neplatí výživné, má soudem uloženou podmínku i veřejně prospěšné práce.
Holky tedy mají jen mě.
Snažím se vše zvládnout sama. Kvůli péči o rodinu jsem musela opustit práci asistentky v realitní kanceláři a poslední roky navíc bojuji s psychickými následky těžkého dětství.
Nechci, aby si mé dcery nesly podobná traumata. Potřebují být se mnou, mít střechu nad hlavou a klid.
Jak sbírka pomůže?
Momentálně hledáme pronájem v okolí, kde teď žijeme. Nejstarší dcera má diagnostikovanou lehkou mentální retardaci, obtížně zvládá školu a řešíme u ní fobie z lidí. Proto je pro ni důležité zůstat v prostředí, které zná. Ostatní dcery jsou moc hodné, snaživé, chápavé a moc mi pomáhají.
Vybrané peníze půjdou na zaplacení kauce a prvního nájmu nového bytu.
Z celého srdce děkujeme za jakýkoliv příspěvek.
3 donations
“🙏🙏🙏”
“Alespoň trochu pomůžu, když můžu, snad se to podaří vybrat co nejdřív. David ”

