Pomozme Barboře s dětmi. Žijí v nevyhovujících podmínkách!

Uherské Hradiště, Březolupy / Organizer: Nadační fond pomoci zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Pomozme Barboře s dětmi. Žijí v nevyhovujících podmínkách!

Amount raised 1 382 Kč of 30 000 Kč goal
Left -324 days
5 % z původního cíle
The campaign has ended 10. April 2023

Help by sharing

Jmenuji se Barbora, je mi 26 let a jako samoživitelka se starám o 2 dcerušky. Té starší Stelle je 6 let a mladší Sofince jsou jen 3 roky. Holky chodí obě do školky a já hledám práci na ranní směnu, ale zatím se mi bohužel nepodařilo nic najít.

Dobře na tom nejsme, splácím insolvenci a již mi bohužel nezbývá na vyhovující bydlení. Nedávno jste nám neuvěřitelně pomohli příspěvkem na dřevo, aby nemusely dcerky mrznout. Za což jsem vám neskonale vděčná.

Přestěhováním do vyhovujícího bydlení vyřešíme naši situaci jednou pro vždy. Podařilo se mi takové bydlení najít, ale není pro mě možné uhradit kauci a nájemné.

Nemám rodinu, která by mi pomohla, otec je v Luhačovicích na ubytovně a mamka s bráchou jsou také na ubytovně. Do dluhů a následné insolvence jsem se dostala, když jsem v 19 letech otěhotněla, a pak už jsem nemohla do práce. Nyní, když se mi konečně podařilo dcerku dát do školky hledám práci na ranní směnu, abych mohla holky ze školky vyzvednout a přesto, že se mi to zatím nepodařilo věřím, že kdo hledá najde.

Jak sbírka pomůže?

Výtěžek sbírky půjde na kauci a nájemné, abych mohla naše přestěhování zrealizovat.

Starší dcera trpí ADHD, musí brát léky a dojíždím s ní za lékaři bez auta, které také nemáme. Je to opravdu složitá situace a velmi se bojím, co se stane.

Jsem vám neuvěřitelně vděčná, že jste nám pomohli přečkat zimu a prosím vás o pomoc ještě jednou, abych vyřešila naši situaci definitivně. Pak už vše zvládneme. Nejdůležitější je nyní konečně vystoupit ze začarovaného kruhu. Pomozte nám prosím!

2 donations

“Kéž Vám Bůh žehná. Zkuste založit sbírku i na Donio, některé sbírky tam vybraly o dost více”
161 Kč — Anonymous donor 1 year ago

1 221 Kč — Anonymous donor 1 year ago