Pomoc rodině, která po tragické nehodě přišla o tatínka

Říčany / Organizer: Nadační fond pomoci zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Pomoc rodině, která po tragické nehodě přišla o tatínka

Amount raised 251 221 Kč of 200 000 Kč goal
Left -723 days
126 % z původního cíle
The campaign has ended 21. April 2022

Help by sharing

Minulý měsíc 5 dní před Štědrým dnem jsme se s mým milovaným partnerem Martinem a našimi dětmi10měsíční Valinkou a 5letým Gabrielem vraceli do Říčan z návštěvy od mé sestry, která žije na Moravě. 

Po cestě jsme měli dvě zastávky. První ve Velké Bystřici, abychom koupili stromeček a druhou na benzínové pumpě u Mohelnice. Poté jsme pokračovali domů a moc se těšili na Vánoce. První Vánoce s Valinkou už bohužel můj Martin nestihl.

U Mohelnice do nás v protisměru naboural světlý Kodiak, který přejel dvě plné čáry a Martin na místě zemřel. 

Syn Gabriel utrpěl zlomeninu levé nohy, pravého ramene a natrženou slezinu. Já mám levou nohu v sádře a operované pravé oko, na které hůř vidím. Valince se naštěstí nic nestalo.

 Celý výtěžek z této sbírky bych použila na poúrazové rehabilitace a udržení chodu domácnosti, než se vyřídí pozůstalost. 

 Můj Martin byl výjimečný chlap. Milující otec, partner a nejlepší kamarád. Nedovedu slovy vyjádřit tu prázdnotu a bolest, kterou cítím. Neskutečně dřel a pracoval. Opravoval kamióny. Snažil se nás zabezpečit a svou práci dělal pořádně a měl ji velmi rád. 

Pro dnešní zrychlenou dobu byl nezvykle ochotný pomoci druhým, pokud to bylo v jeho silách. Naší rodině byl ohromnou oporou. Pro mě to byl muž s velkým M a moc ho miluju a vždycky budu.

 Vzhledem k tomu, že byl Martin živitelem rodiny a já jsem s Valinkou na mateřské dovolené, tak bude teď finanční stránka problematická. Gabrielek není Martinův biologický syn, ale od jeho dvou let se Martin podílel na jeho výchově a bral ho za svého. Ztráta Martina je pro nás nepochopitelná a nepředstavitelná.

 Moc vám děkuji, že nás v této situaci podpoříte.

Poděkování

25. 01. 2022

Všem andělům chci upřímně ze srdce poděkovat za finanční pomoc, poslanou pozitivní energii a projevenou soustrast k naší obrovské ztrátě...

Peníze, které se vyberou nad cílovou částku se použijí na stejné účely, chod domácnosti a rehabilitační pomůcky a cvičení. 

Vážíme si Vaší pomoci a podpory. DĚKUJEME.

PS: Velké poděkování patří také rodině, která nám při autonehodě pomohla s dětmi a nemáme na ni kontakt. DĚKUJEME i vám - Tomáši a Andrejko

296 donations

“😊”
1 221 Kč — Jitka Kubáčková 2 years ago

“Přeji hodně sil”
692 Kč — Filip Konečný 2 years ago

100 Kč — Anonymous donor 2 years ago

10 000 Kč — Lucie Jiráková 2 years ago

100 Kč — Michaela Kučerová 2 years ago

“Drž se, myslíme na vás. ”
2 000 Kč — Sestra a Alča 2 years ago

5 000 Kč — Anonymous donor 2 years ago

“Držte se.... ”
1 000 Kč — Tomáš 2 years ago

500 Kč — Anonymous donor 2 years ago

500 Kč — Luďa a Jitka 2 years ago