Pomoc pro Zuzanu a Sofii! Podpořte rodinu v boji s těžkými nemocemi

Slovensko| Trebišov / Organizer: Zuzana Jakabová zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Pomoc pro Zuzanu a Sofii! Podpořte rodinu v boji s těžkými nemocemi

Amount raised 1 824 Kč of 100 000 Kč goal
Left 57 days
2 % z původního cíle
The campaign has ended 17. September 2024

Help by sharing

Zuzana, samoživitelka 6 dětí ze Slovenska, se potýká s dvojitě těžkou životní situací. Její nejmladší dcera Zuzka čeká na transplantaci jater a 10letá Sofie bojuje s vitiligo, které se šíří po celém těle. S vaší pomocí jim můžeme ulehčit a podpořit rodinu v těžkém období.

Zuzana se s láskou a oddaností stará o 6 dětí – 3 chlapce a 3 dívky.

Nejmladší Zuzka, teprve ve věku 7 let, se potýká s těžkou diagnózou – atrezií žlučových cest. Již 2krát podstoupila operaci a nyní s nadějí čeká na transplantaci jater.

Jak sbírka pomůže?

Maminka Zuzana dělá vše pro to, aby zajistila Zuzce co nejlepší péči, ale s rostoucími náklady na léky, probiotika a speciální stravu se ocitá pod tlakem.

10letá Sofie čelí další výzvě – vitiligo, autoimunitnímu onemocnění, které způsobuje ztrátu pigmentace kůže. Onemocnění se u ní rozšiřuje po celém těle, a to i na obličeji a rukou. Zuzana se snaží Sofii zajistit co nejlepší léčbu, včetně speciálních mastných přípravků a mořské soli, ale s ohledem na skromný rodinný rozpočet je to pro ni náročné.

Zuzana je statečná a neúnavná matka, která se i přes těžké životní okolnosti snaží svým dětem zajistit vše potřebné. Pracuje na dohody a s velkou obětavostí se stará o chod domácnosti.

Bohužel, rodinné finance jsou na hranici kolapsu a s rostoucími náklady na léčbu Zuzky a Sofie se ocitají v beznadějné situaci.

Prosím, pomozte této rodině!

Patrons 2

Nikol Fišerová patron

Patronkou sbírky je tiktokerka Nikol Fišerová

3186

Pro platbu můžete využít také tento QR kód, případně platbu zaslat na účet 4004040040/5500 s variabilním symbolem 3186. Pro zanechání vzkazu využijte tlačítko DAROVAT, také pro běžný převod, platbu kartou a Apple/ Google Pay. Pro potvrzení o daru použijte vždy tlačítko DAROVAT. Více se dočtete v našich Darovacích podmínkách.

3 donations

21 € — Anonymous donor 1 month ago

“At se ta častá vybere co nejdříve 💗💗💗💗💞💞🌹🌹🌹”
1 000 Kč — Petr Herink 1 month ago

“❤️🙏❤️”
300 Kč — Anonymous donor 1 month ago