Pomoc pro pětičlennou rodinu, která náhle přišla o bydlení

Praha / Organizer: František Pavel Uraj zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Pomoc pro pětičlennou rodinu, která náhle přišla o bydlení

Amount raised 2 000 Kč of 40 000 Kč goal
Left -649 days
5 % z původního cíle
The campaign has ended 10. July 2022

Help by sharing

Jmenujeme se Lenka a František a jsme rodiče tří dětí. Od 31. 5. tohoto roku jsme klienty Ambulantní krizové pomoci Proxima Sociale. V rámci spolupráce nám byl poskytnut krizový byt na jeden měsíc.

Musíte se vystěhovat

Vlivem nenadálé situace jsme náhle přišli o bydlení. Majitel našeho předchozího domova potřeboval byt uvolnit, jenomže my se ocitli bez financí na kauci i bez domova. Manžel František chodí do práce jako ostraha obchodního centra a já jsem po onemocnění ledvin a starám se o naše 3 děti – cesty do školy tam a zpět, učení, chod domácnosti...

U větších bytů jsou na náš rozpočet kauce opravdu vysoké.

Jak sbírka rodině pomůže?

Jelikož jsme početnější rodina, potřebujeme větší byt cca o 3 místnostech, ve kterém budou mít děti vlastní soukromí a klid na učení. Pomůže to k jejich psychické stabilizaci po tom, co přišly o milovaný domov. S placením nájmu nemáme problém, jsme schopni ho z našich příjmů hradit, ale tíživé je pro nás složení kauce.

V krizovém bytě můžeme být jen do konce června. Za tak krátkou dobu bohužel nestihneme částku našetřit, a tak se s doporučením naší sociální pracovnice na vás obracíme s prosbou o pomoc.

Vaše finanční dary zajistí dětem nový milovaný domov a zase budeme schopni jako rodiče i živitelé pro děti plně samostatně fungovat, moc vám všem děkujeme.

3 donations

“Držím palce!”
500 Kč — BŮH GODU 2 years ago

“Držte se:)”
500 Kč — RS 2 years ago

“Držím palce”
1 000 Kč — Anonymous donor 2 years ago