Pomoc pro paní Alenu, která přišla o vše, co měla

Pardubice / Organizer: Nadační fond pomoci zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Pomoc pro paní Alenu, která přišla o vše, co měla

Amount raised 0 Kč of 29 000 Kč goal
Left -193 days
0 % z původního cíle
The campaign has ended 29. July 2022

Help by sharing

Jmenuji se Alena a přišla jsem před 11 lety o střechu nad hlavou kvůli dlouhodobé nemoci. V té době jsem nevěděla kudy kam a naletěla jsem nebankovním nevýhodným půjčkám, což mě stálo mnoho dalších sil a přišla jsem velmi rychle o dům, což bylo vše, co jsem měla.

Byla jsem na dně, neměla jsem kam jít.

Skončila jsem de facto na ulici. Aktivně jsem vyhledala noclehárnu a zároveň i práci. Byly to velmi těžké časy - každý den se všemi taškami a osobními věcmi jsem chodila neustále tam a zpět.

Jednoho dne, když jsem šla do práce, jsem ošklivě upadla. Nemohla jsem pak skoro chodit, ale bála jsem se, že o práci přijdu, a tak jsem dál fungovala a trpěla bolestmi. Později lékaři přišli na to, že noha byla zlomená.

Čekalo mě dlouhé kolo rehabilitací, lázně, ale našla jsem si již i nový podnájem ve spolubydlení, ale ani tam jsem neměla příliš mnoho štěstí a odcházela jsem podvedená pryč. Šla jsem tentokrát již rovnou na policii.

Skončila jsem znovu skoro na ulici, s málem. Obrátila jsem se ale na sociálního pracovníka, pomohl mi zažádat o hmotnou nouzi a ostatní záležitosti. Další rána ale přišla, když mi přišli na osteoporózu. Nyní čekám na operaci a velmi mi to vše komplikuje, nemohu si najít práci...

Neschválili mi invalidní důchod, takže nemám skoro žádné příjmy. Nerada bych se vrátila znovu na ulici - cítím, že jsem na dně.

Moc Vás tímto žádám o příspěvek, abych se zase mohla do operace a i po operaci postavit zase na vlastní nohy. Jen teď musím do té doby vydržet.

Na tuto sbírku mě doporučila sociální pracovnice.

Moc všem děkuji.

2 donations

“Převod do sbírky Doplatek bezbariérové koupelny pro energickou Jarmilu s RS”
-300 Kč — znesnáze21 6 months ago

300 Kč — Anonymous donor 8 months ago