Pomoc nemocné Ivaně a jejím 2 dětem

Paskov / Organizer: Nadační fond pomoci zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Pomoc nemocné Ivaně a jejím 2 dětem

Amount raised 10 801 Kč of 8 500 Kč goal
Left -525 days
127 % z původního cíle
The campaign has ended 15. December 2022

Help by sharing

Ivana je maminka 2 krásných dětí: 7letého Sebastiana a 2leté Kristýnky. Po vším, čím si v životě tato statečná maminka prošla žije s dětmi v nájemním bytě společně se svými rodiči a bratrem. V tomto bytě má svůj pokojík, ve kterém děti vychovává.

Všichni členové rodiny dávají své skromné příjmy dohromady, aby uhradili bydlení a vyšli s jídlem, ale i přesto je celá rodina v hmotné nouzi.

Výtěžek této sbírky půjde na hygienické potřeby a základní výživu pro Kristýnku.

Ivana se s otcem Sebastiana rozešla, protože nebyl odpovědný k rodinnému životu. Otec Kristýnky zase utekl ve chvíli, kdy se dozvěděl, že bude otcem. Není tedy ani v rodném listu dcery.

Bytová situace je na frýdecko-místecku tragická, a tak s Ivaninými příjmy není reálné zaplatit kauci a nájemné a osamostatnit se. Zároveň je pro Ivanu velmi komplikované najít si přivýdělek.

Ivana celou situaci nese velmi těžce. Je v péči psychiatra a medikovaná. O děti se stará vzorně, jsou doslova sluncem jejího života. Psychiatr požádal o invalidní důchod, na který Ivaně nárok nevznikne, ale bude si tak moci požádat o změněnu pracovní schopnosti. V této oblasti práce je na našem trhu práce vyhrazeno dostatek pracovních míst. Ivany šance najít si práci se tak rapidně navýší. Toto je však ještě několika měsíční záležitost a paní Ivana potřebuje pomoci již teď. Prosím, pomozme jí s hygienickými potřebami a základní výživou pro malou Kristýnku.

16 donations

5 000 Kč — Anonymous donor 1 year ago

252 Kč — Anonymous donor 1 year ago

150 Kč — Anonymous donor 1 year ago

373 Kč — Anonymous donor 1 year ago

150 Kč — Anonymous donor 1 year ago

252 Kč — Anonymous donor 1 year ago

100 Kč — Anonymous donor 1 year ago

252 Kč — Anonymní dárce 2 years ago

252 Kč — Anonymní dárce 2 years ago

272 Kč — Anonymní dárce 2 years ago